Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akart a kormány gazdaság...

Miért akart a kormány gazdasági válságot?

Figyelt kérdés
Nem volt jó, úgy ahogy március előtt volt? Nem értem mire volt jó, van olyan ember akinek a munkahelye ment rá ,hallottam olyat is, akinek az életét tette tönkre. Sok munkahely megszűnés kirugás volt, közbe a kristálycukor is felment 199-ről 249 forintra.

2020. máj. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
? Te 🐻 vagy? Most keltél fel a téliálomból? Olvass vissza híreket. A worldometerre is ránézhetsz utána ha átnyálaztad a híreket.
2020. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok kormánypárti. De azt nem hiszem, hogy válságot akartak volna. Anélkül is van, amit kezelni kellene.
2020. máj. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akart, de így sikerült!
2020. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a kormányfő és az egész kormány egyik reggel úgy ébredt fel, hogy mi lenne hogyha 10 év gazdasági fejlődés és építkezés után most csinálnánk egy jó kis gazdasági válságot, jó buli lenne nem, fiúk?! És akkor nekiálltak kidolgozni a részleteit....🤯🤯🤯
2020. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anélkül is jött volna a válság, ha nem lett volna vírus. Így most rá lehet fogni a vírusra.
2020. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden kormánynak érdeke hogy irányíthatóbbak legyenek az emberek.
2020. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!