Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egészségügy leállítása...

Az egészségügy leállítása alatt megfizetett egészségügyi járulékot vissza lehet igényelni a Fidesztől?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem Te fizeted, hanem a munkáltató. Mit akarsz visszaigényelni? Ez mindig mosollyal tölt el, amikor az emberek azzal jönnek, hogy: "Fizetem a TB-t egész életembe és nem kapok semmit". Nem Te fizeted a TB-t, hanem a munkáltató. :D. De persze, fizetheted Te is, ha nem dolgozol, akkor magadnak kell, de ha nem dolgozol akkor kérheted, hogy az önkormányzat vállalja át amíg munkát keresel. De ezek szerint akkor sokan "egész életükben" munkakerülők.
2020. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, az egészségügy nem volt leállítva. Más volt most az elsődleges feladat és ami halasztható volt azt most nem működtették belőle.

Az hogy én nem tudtam elmenni egy laborvizsgálatra 2 hónapig, vagy nem volt szemészet hogy ellenőriztessem a látásomat, az nem behozhatatlan kár. Majd elmegyek 2 hát múlva és ennyi.

Amikor hónapokig nem mész orvoshoz akkor miért nem jut eszedbe hogy akkor is fizeted az egészségbiztosítási járulékot?

2020. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Mert provokálni akar csak a kérdéssrl
2020. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ümmm...én kérem vissza azt a sokszor 300 forintot, amit Kóka Jancsi vizitdíj automatáiba kellett bedobálni. Ha Gyurcsány akkora demokrata, akkor visszaadja? :D
2020. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!