Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicc már ez, hogy újabb...

Nem vicc már ez, hogy újabb nemzeti konzultáció lesz a soros terv 2.0-ról?

Figyelt kérdés
Megáll az eszem, hogy ez a kormány megint ilyen populista propagandáról fogja megkérdezni az embereket. Ráadásul teljesen felesleges megkérdezni az embereket arról, hogy "szeretnék, hogy örök lejáratú kötvényeket igényeljünk?", úgyis az emberek a nemre fognak "szavazni". Már előre látom, ahogy 2022-ben ezt fogják nyomni, hogy "Soros emberei felvennék az örök lejáratú kötvényeket".

2020. máj. 29. 14:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
#6 Ez mind szép és jó, csak mint Jonas barátunkon is látható, az egyszerű polgár a legkevésbé se kompetens gazdasági kérdésekben. Vagy netán a hiteles tájékoztatás kedvéért, az is el lesz magyarázva, hogy egyáltalán mit jelent ez az említett kötvény? Apropó, bármilyen más kötvénykibocsátásról/hitelfelvételről megkérdik az embereket?
2020. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

#11

Szó sem volt itt semmilyen gazdasági kérdésről.

2020. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#8: Szlovákiában jobb a demokrácia mint itt Magyarországon. Ott pont idén váltották le Ficot és bandáját, mert elegük lett az embereknek a baloldali populista korrupt kormányzásukból.
2020. máj. 29. 15:48
 14/20 anonim ***** válasza:
19%
#13 Az demokrácia hogy az emberek leváltják a kormányt HA akarják - az mitől nem demokrácia hogy úgy is dönthetnek, hogy NEM váltják le, mert NEM AKARJÁK?
2020. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 MolotovPunk ***** válasza:
85%

/Mikor 10 éve Magyarországra költöztem,meglepődtem,hogy itt néha megkérdezik az embert./


A probléma az,hogy nem arról kérdezik meg az embert,amiről igazán kéne.Pl,hogy elégedett e ön az átlag rekord alacsony magyar fizetésekkel?Vagy elégedett e a magyar politikai helyzettel?Elégedett e ön a sok stadion építéssel?Elégedett e ön azzal,hogy minden hatodik magyar gyerek külföldön születik?Valahogy hiányoltam mindig ezeket a kérdéseket....Sajnos sok ember befolyásolható a média által és nem objektíven gondolkodik.

2020. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez a baj, hogy baromira csak azt látjátok megint Sorosoznak csak. Ez az egész baromira nem erről szól, hanem az ellopható milliókról. Megint majd teleplakátolják az országot, telepakolják a konzultációs reklámokkal a TV csatornákat, rádiócsatornákat, újságokat, stb, ami meglepő módon a legtöbb Fideszes kézben van, így az állam pénze szépen a Fideszesek zsebében landol.
2020. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A demokrácia indexben Szlovákia mutatói szinte mindenben jobbak.

[link]

2020. máj. 29. 18:15
 18/20 anonim ***** válasza:
86%

A Fidesz az igazi magyar viccpárt!

A Kétfarkúak öltönyös úriemberek ezekhez képest!

2020. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki ma Magyarországon demokráciáról, jogállamról beszél, annak halovány gőze sincs a nevezett szavak tartalmi jelentéséről!
2020. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
88%

Én már most meg tudom írni a nemzeti konzultáció eredményét.

A megkérdezettek 78,2 %-a visszaküldte a kérdőívet.

A válaszadók 99,2%-a nem akar öröklejáratú kötvényt. A többiek válasza érvénytelen.

2020. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!