Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz hogy kiderül...

Mit szóltok ahhoz hogy kiderült hogy karácsony gergely náci ruhás emberekel fotózkodott?

Figyelt kérdés

Link: [link]


Szerintem felháborító és képmutató!!!



2020. máj. 29. 17:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A képen annyi látszik, hogy a fiatalember gallérján van egy olyan embléma, ami egy náci egyenruhának a része volt, de - valljuk be - az emberek számára nem mond semmit. Nem lehet tudni, ezen a bizonyos egyenruhán volt-e egyéb olyan jelzés, amiből egyértelműbben kiderült volna, hogy ez náci viselet. Kíváncsi lennék, a kérdező vajon képben volt-e a dologgal kapcsolatban, úgy értem a "cikk" előtt. Persze úgysem vallaná be, ha nem. Én bevallom, hogy nem ismertem eddig ezt a jelzést, így én is szemrebbenés nélkül fotózkodtam volna az úriemberrel.
2020. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy az is simán lehet, hogy a kép hamisítvány.
2020. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen felesleges energiát feccölnötök KariGeri taposásába, ugyanis nem ti fogtok véleményt alkotni róla, hanem azok a százezrek, akiknek a Kiskörút füstjére meg a Nagykörút zajára néz a szobaablaka, és кurvára nem hat rájuk az ilyen krumpliosztásos falvak számára legyártott süket propaganda.
2020. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem,rájuk a romkocsmák meg a CEU agymosás hat.
2020. máj. 29. 23:23
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha a kép valódi is, mit kéne, hogy szóljak?!

Rajta volt? - nem

Haverja az illető? - A képből egyáltalán nem derül ki, bárki odaállhat mellé kb. hogy kérjen egy szelfit, nem egy orbánc.

folytathatnám, de ez a ti színvonalatok, és egy bizonyos szint felett nem megyünk egy bizonyos szint alá.

2020. máj. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
45%

"haverkodik."


Jó, hát kettő vagy kevesebb intelligencia-hányadossal rendelkező emberek biztos, hogy ezt már haverkodásnak veszik. Bocs, hogy nekem legalább 3 van és csak röhögök azon, hogy mennyire sötétségben élsz.


Ámde lesüllyedve a szintedre, a haverodnak (neked???) sem lehet gyengén ciki, hogy ilyen Karigerifélékkel egy oldalon említik. Már a nácik is csak Soros katonái.

2020. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!