Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan értelmiségi...

Létezik olyan értelmiségi fideszes, aki nem a mutyi miatt szavaz rájuk?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 20:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
77%
"Alapból nem létezik értelmiségi Fideszes :]" mondja ezt egy önsorsrontó agymosott ember.
2020. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
65%
Már a kérdés feltevése is szándékosan lázító, amolyan komonista' suttogó propaganda, proliknak való.
2020. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
77%
Van értelmiségi Fideszes is. Nekem van egy szomszédom aki Dk ra és Momentumra is képes lenne szavazni pedig egy visszavonult diplomás mérnök ember. Hogy hiheti, hogy a Dk jó lehetne. Sok okos ember látja rosszul a politikát sajnos. De én ezért még nagyon kedvelem őt. Csak mondom, hogy sok értelmiséginek is van hülye nézete de én csak ezért nem utálom őket.
2020. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. A fidesznek másfél milla szavazója lehet Magyarországon akiket 2006 körül állította maga mellé ez az a bizonyos biztos szavazó bázis. Ekkora tömegben mindenféle ember van így még professzorok is. Aztán vannak a határon túliak akiknek Orbán állampolgárságot adott stb.
2021. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!