Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az, hogy míg a Fideszre...

Igaz az, hogy míg a Fideszre értelmiségi felvilágosult fiatalok szavaznak, addig az ellenzékre begyepesedett tanulatlan nyuggerek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

"Nézd meg a 2018-as országgyűlési választások eredménmyét. A magasan iskolázott budai negyedekben a Fidesz tarolt végig."


Te miről beszélsz?


Az országgyülési választáson az 5 budai egyéni választói kerületből 3-at vidd a fidesz átlagosan 42%-os eredménnyel. A sorban a második helyezettek 1,5-5 százalékponttal maradtak le, ami egyáltalán nem rossz, jelzi hogy volt támogatottságuk még úgy is, hogy minden ellenzéki párt külön jelöltet indított.


Az önkormányzati választásokon pedig az összellenzéki jelöltek 6 budai kerületből (Óbudát is beleértve) 4-et vittek, 2-őt a fidesz. A 2 fideszes kerületben is csak Pokorni tudott "tarolni", a XXII: kerületben Havasi Gábor 1,4 százalékponttal maradt csak le.

2020. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
13%

#10 és mi a garancia, hogy ôk kire szavazták?


Ti balliberálisok, mindig a népcsoporti megkülönböztetéssel ítéltek másokat, miért jó ez Nektek?


Ti nem az elfogadásról kampányoltok reggel délben és este? Vagy ez is csak kamu?

2020. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem aszerint szavaznak az emberek, hogy mi a társadalmi helyzetük, hanem hogy a nagyapjuknak mi volt. Azóta már csak öröklődnek a sérelmek nemzedékről nemzedékre...
2020. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem is az ellenzekre de a DK ra tenyleg nagyon magas arányban az alacsony iskolazatsagú nyugdíjas nők szavaznak. Elvakult fanatikusok 80 körüli iq val. Az egyik az anyam. Túlzas nelkül orvosi esett. Az ilyenek nelkül nemblennenek a parlamentbe
2020. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

A nagymamám anno 4 általánost járt végig, most már 80 felett van, elképesztően szenilis, lassan már azt sem tudja hol lakik. De a fideszre szavazni azért tud, mert egész nap a fidesz tv előtt ül és az agymosásukat hallgatja.


Én diplomás építészmérnök vagyok, azokban a körökben ahol én mozgok és hozzám hasonló végzettségű emberek vannak, senkinek eszébe sem jutna a fideszre szavazni.


De hiába minden, mert a nyugdíjasok és a vidéki cigányfalvakban élők többen vannak :(

2020. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
4%

#15-nek

Mondja ezt egy DKs 🤣🤣



A sok balos mindig evvel jön, a pártot nézi és nem az ideológiát, amit képviselnek...


Üdv: Egy "agymosott" Fehér keresztény hetero "képzôdmény vagyis patkány, mi lesz a következô jelzô, amit felvehetünk?

2020. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

#16-os, te nagyon sok dolgot benéztél.


1. Nem DK-s vagyok (bár előb lennék az, mint fideszes).

2. Keresztény vagyok, fehér és heteró. (De ettől még nem fogom utálni az ateistákat, homoszexuálisokat, cigányokat, stb.)


Sajnálom, hogy patkánynak érzed magad, én ilyet soha nem mondtam rád, sem más emberre. Nekem a keresztény értékrendembe nem fér bele a gyűlölködés.

2020. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%

Azt viszont tényként be kell látnunk, hogy az aluliskolázott és nyugdíjas csoportok tartják hatalmon a fideszt és ez így nincs rendben.


Én mo-n külföldi cégnek dolgozom, így rendes életkörülményeim lehetnek, de például a húgom, aki tanárnő és az államtól kapja a fizetését, jelenleg nettó 140 ezret keres. Ezek után aki azt mondja, hogy a kormány megbecsüli a tisztességesen dolgozó, adófizető állampolgárit, az köpi szembe a magyar embereket.

2020. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Én sem, több ateistával is jóban vagyok.


Én csak Idéztem, hogy az ellenzék, mit mondott a Fideszesekre, "túl sok a patkány Magyarországon" meg amit elôbb leírtam amit Niedermüller Péter mondott.

2020. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Pl: [link]

[link]


Nôtt a tanárok fizetése úgy tudom, nem? Mindent nem lehet emelni, de sxép lassan...

2020. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!