Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az emberek többsége értelmi...

Ha az emberek többsége értelmiségi ember lenne akkor a Fidesz csúnyán elvesztené a következő választást, tényleg a többségében buta, egyszerű emberek miatt nyer a Fidesz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 06:55
1 2 3
 1/25 mindentudó99 ***** válasza:
39%
Higgy ebben ha jól esik és megnyugtat.
2019. okt. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül, én ismerek több diplomás fidesz szavazókat is.

Szerintem akkor tudnák elveszteni a következő választást, ha nem tudnák ilyen mértékben uralni a médiumokat.

Hiába értelmiségi valaki, ha csak a propaganda jut el hozzá.

2019. okt. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül, én ismerek több diplomás fidesz szavazókat is.


Én is ismerek ilyen embert... Nem is egyett de általában ezek azért Fideszre szavaznak mert nekik így jó nem is kicsit.... Pl minisztériumban van stb.

2019. okt. 25. 07:08
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

Egy értelmiségi is lehet begyepesedett vagy frusztrált ember, azonban a köreikben ez az arány jóval alacsonyabb.

Elég megnézni például a skandináv társadalmakat, ahol magas az értelmiség aránya, szinte mindenhol könyveket olvasó emberekbe botlasz az utcán. Arrafelé nem igazán tudna kialakulni egy Fidesz-rezsim.

2019. okt. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
A fidesz kommunikáció nagyon nem az értelmiségnek szól, szóval mindneképpen nehezebb lenne a terep számukra.
2019. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 mindentudó99 ***** válasza:
37%
Holnap meg azt kerdezitek miért az ertelmiségi jómódú embereket tam9gatja a fidesz. Olyan nehéz elismerni hogy minden társadalmi réteg szavaz rájuk?
2019. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6. Akkor miért olyan helyeken győzött a Fidesz ahol több az értelmiségi?
2019. okt. 25. 07:17
 8/25 mindentudó99 ***** válasza:
52%
Most sok helyen nyert az ellenzék. Nincs ezzel baj. Ebből jött a kérdés? Előtte meg sokáig nem nyertek. Ki lett cserélve a lakosság ezek szerint?
2019. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

"Nem feltétlenül, én ismerek több diplomás fidesz szavazókat is."


Mint a békemenetelő tanárnő a 444 riportjában, akinek élete problémája az, hogy valamelyik diákja felrakta a lábát egy székre, amikor egy ült egy másikon, de a százmilliárdos közpénztolvajokkal semmi baja, azokért kimegy harcolni. :D

https://www.youtube.com/watch?v=0-wWhaWWCjQ&feature=youtu.be..

Az ilyen nem értelmiségi, hanem egy kbsztt nyárspolgár.

2019. okt. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

2# vagyok. Kérdező, félre érted. Nem csak érdekből szavazhat egy diplomás a Fideszre.

Ugyanúgy beveszik a migránsozást ők is.

A diploma nem garancia a kritikus gondolkodásra. Csak annyit jelent, hogy egy területen sokat tanultál. Attól még lehetsz hülye a hétköznapi témákban.

2019. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!