Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lehet tartani már 500...

Mikor lehet tartani már 500 fő alatti bulikat?

Figyelt kérdés
Nos a strandokat kilehet nyitni lassan. Ahová elfogmenni mindig 500 ember. Lakodalmakat vagy Junius 1 vagy Junius 15-től lehet tartani 200 fő alatt. Mivel az beltéri általában. Akkor a szórakozó helyekről mikor esik már valami szó. Strandon meg lakodalmakon is smárolhattnak, stb. Ugyanúgy terjedhet a vírus mint buliban. Remélem nem válik igazzá az a kamu, hogy 500 fő alatti bulit sem lehet megtartani. Mert lehet, hogy sokan öngyilkosságot hajtanak végre. Meg egyre nagyobb lett érdekes módon a bűnözés a fiatalok között is. Meg alapból is. Amit az index hiresztelt hamisan. Pedig nem volt fennt ez sehol nem volt szó róla youtuben sem. Meg amúgy is felesleges lenne. Akkor meg ne tarthassanak lakodalmakat sem a strandokat sem nyissák meg. Mert ugyanúgy terjed a vírus, mint szórakozóhelyen. Ezt a fideszt is lehet manipulálni. 2022-ben remélem, hogy mostmár a jobbik fog hatalomra jutni!

2020. jún. 1. 21:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Légyszives ezúttal jöjjön egy pár válasz, hogy valaki nem e tud valamit?!
2020. jún. 1. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
nem tudom, de ha a jövő hétig nem mehetek buliba, én öngyilkosságot fogok végrehajtani
2020. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy Junius 15 kőrnyékén engedni fogják. Mert kezdek én is rákattani emiatt a szar karantén miatt a kristályra!
2020. jún. 1. 21:42
 4/11 anonim ***** válasza:
12%

az elég erős

én most a flektor+bor kombót szoktam


de remélem mostmár befjezik ezt a marhaságot mert ölni tudnék

2020. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

21:27: azt hiszem, neked sem ártana egy jó pszichológus.

A bulin túl is van ám élet! És én borzasztóan unom a hozzád és a kérdezőhöz hasonló rinyagépeket. Te meg kérdező, jobb, ha inkább meghúzod magad a kristályoddal, mert egy hajnalon még meglep a rendőrség. Drogos, és még hirdeti is. Te már rég elszívtad az agyadat, az a benyomásom-

2020. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

te csak ne oltogassál itt, mert neked nincs életed


attól még, hogy neked a bélyeggyűjtés a szórakozás, más szeretne aktív lenni, nem otthon ülni ebben a tetü karantémban


ahelyett hogy itt osztod az észt inkább lehetne egy kis életed neked is

2020. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha szélső jobbos vagy és rasszista akkor bármikor. Főleg ha mi gatyánk tag vagy.
2020. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

"Ha szélső jobbos vagy és rasszista akkor bármikor. Főleg ha mi gatyánk tag vagy."


Vagy mint te, aki szerintem a "szóváltós bicskások" közül ordibál.

2020. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5%
Majd ha úgy gondolják, hogy már elég nagy válságot csináltak a szórakoztatóiparban.
2020. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:48: egy drogos nekem ne dumáljon.
2020. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!