Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ezekről az igen...

Mit gondoltok ezekről az igen nagy magyarokról?

Figyelt kérdés
Azokról beszélek akik még a faszukra is a "vesszen trianon"-t tetoválják és kirakják a házukra az árpádsávot, aztán mindenhova írják hogy ők bizony a vérükkel öntöznék a mezőt a hazáért.Nincs gondom ezekkel az emberekkel, csak szerintem ez a vesszen trianon egy baromság (szubjektív vélemény)

2020. jún. 4. 19:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Miért akarod tudni, hogy mit gondolunk? És a szubjektív véleményedet is -tisztelettel ajánlom- inkább tartsd meg magadnak.
2020. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Támogatom őket, még őrzik a hagyományos kultúrát, amibe bizony a harciasság is beletartozik.


A vesszen Trianon meg nem baromság, mert olyan területeket vettek el tőlünk egy tollvonással és adtak magyargyűlölő országoknak, amiket 1000 évig birtokoltunk.


Persze etnikai számokra hivatkoztak az elvételnél, de azt mindenki elfelejti, hogy azért voltak olyan sokan idegenek a Trianonkor elvett területeken, mert már a 19. század felétől kezdve a náci Lebensborn-programra hasonlító módszerrel a vezetőik elkezdték teleszüleszteni őket románokkal, szerbekkel, szlovákokkal stb.


A kommunista Romániában pl. Ceausescu szülésmániája nem a saját kútfőjéből jött, a 19. századi román nacionalista vezetők is ezerrel tenyésztették az oláhokat, hogy egy nap majd román többség legyen Erdélyben.

2020. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Amíg mindenki békén hagyja a nézeteivel a másikat, addig azt tesz, amit akar.
2020. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2.-nak üzenem hogy a "vesszen trianon egy baromság" azt nem úgy értettem hogy nem szeretném azt ha a területek visszacsazolódnának (mert igenis szeretnék újra magyarországhoz tartozni), hanem úgy hogy valaki ezt már túlzottan akarja, ráerőlteti másokra azt a gondolkodásmódot hogy ennek bizony vesznie kell (annak ellenére hogy szerintem lehetetlen), na és én erre mondom hogy baromság. Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, remélem érted mire gondolok, és köszönöm hogy normális választ írtál.
2020. jún. 4. 19:25
 5/24 A kérdező kommentje:
3.-nak üzenem, ezzel egyetértek, puszta kiváncsiságból raktam fel a kérdést.
2020. jún. 4. 19:26
 6/24 belapus ***** válasza:
55%

"..amiket 1000 évig birtokoltunk.."

És amikor majd azok leszármazottai, akik azelőtt éltek ezen a területen, azt mondják, hogy vissza kellene ballagni az Ural mellé, akkor - gondolom - te lennél az első, aki becsomagol a bőröndjébe, hátizsákjába, utazótáskájába és elindul.Mert hát így lenne tisztességes.

A kérdéshez pedig: az a tapasztalatom, hogy az ilyen "nagy magyarok" általában szlovák rendszámú autókkal járnak ( mert azért annyira nem magyarok, hogy adót is fizessenek ), és tömegben olyan bátrak, hogy ki mernek állni egy ember ellen, akár 10-en is.

A trianoni békeszerződés ( és igen, diktátum, mert a győztesek már ilyenek, hogy kényszeríthetik a veszteseket ) szomorú pillanata a magyar történelemnek, de akkor leginkább két lehetőség közül lehetett választani.A másik Magyarország teljes felszámolása lett volna.

2020. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%
Nem véleményt akarsz te ostoba hanem fröcsögni :D.
2020. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Megemlékezés az rendben van, de ez a turbó magyarkodás szerintem is túlzás, az igazság az hogy trianon nélkül is valószínű szétszakadt volna az ország mert szar volt. Mikor a csehek stb bevonultak igazából nem volt ellenállás sem a nép részéről mert leszarták. Balassagyarmaton megtudták akadályozni, ha akarták volna a többi településen is megtudták volna állítani a dolgot de nem ez történt és nem véletlenül.
2020. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

8.-nak üzenem.

Látom rendesen ráléptem a tyúkszemedre, egy egyszerű kérdést támadásnak tekintesz.

2020. jún. 4. 19:39
 10/24 A kérdező kommentje:

9.-nek üzenem.

Egyetértek

2020. jún. 4. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!