Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony szavazók, elégedette...

Karácsony szavazók, elégedettek vagytok a főpolgármester eddigi döntéseivel és teljesítményével?

Figyelt kérdés

Akik igen azok miért? Melyik intézkedései tetszenek?


Akik nem azok miért? Melyik intézkedései nem tetszenek?


2020. jún. 7. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
pelikán kiváló elvtárs
2020. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Elégedett. Amivel nemvagyok elégedett az az hogy orbán minden eszközzel akadályozza a munkáját. DE nemcsak az övét most néztem a TV-ben hogy megadóztatja orbán az önkormányzatikat és a gépjármű adót is elveszi.

Orbán már készül a választásokra gyűjti a pénzt plakátokra, a Sorosozásra meg a választáskori osztogatására. Sunyi köpönyegforgató ember, az atipus akinek nemszabad hátatfordítani mert hamar hátbatámadja a legjobb barátját is, amit ígér azt meg rendre megszegi.

2020. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, eddig mit csinált, azon túl hogy (természetesen) lecserélt/kirúgott mindenkit, akit kellett?


Infrastruktúra berhuázásoknál hamar kiderült hogy a Kormány amit szeretne kiemelt beruházássá nyilvánít, és már nincs is beleszólása semmibe az Önkormányzatnak.


Koronavírus kapcsán szerintem annyi fűződik a nevéhez hogy kötelezővé tette a maszkokat boltban, taxiban, BKV-n, azért ezzel nagyon korszakalkotót nem húzott.


Én még a körúti biciklis sávot tudom mondani, ami autósként nekem pont mindegy, de ha vannak biciklisek akiknek segítség, hála istennek.


Szóval szerintem eddig nem nagyon van miről véleményt mondani, de lehet hogy le vagyok maradva.

2020. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vajon miért kell ezt minden héten többször is megkérdezni? Nem lehetne mondjuk évente egyszer? Úgy gondolod, hogy aki eddig nem volt vele elégedett, az múlt hét óta elégedett lett és fordítva?
2020. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még nem tudok véleményt formálni,majd idővel meglátjuk . Egyenlőre semmi olyan intézkedése nem volt,amivel elvághatta volna a bizalmam.
2020. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem Karácsonynak. Kevés ember bírná idegekkel Orbánék gusztustalan lejárató kampányát.
2020. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!