Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez? Szerintetek...

Mit szóltok ehhez? Szerintetek is a zsidók az oka mindennek?

Figyelt kérdés

A következő dolog amit leírok nem az én okfejtésem,én ezt csak hallottam,és kíváncsi vagyok a többi ember mit tud erről,mit szól hozzá?

Szóval azt hallottam,hogy:

A zsidók nagyobb százalékban ott vannak a parlamentben, mint a magyarok.valamint a legnagyobb multik is a zsidók kezében van.És hogy a zsidók leendő új hazájukként tekintenek Magyarországra,merthogy számukra ez maga a Kánaán,minden meg van a földünkön,amire szükségük van.

És,hogy már legalább 50éve befurakodtak közénk,és tudatosan épültek be mindenhova.És hogy a magyar-cigány ellentéteket is ők élezték ki ennyire azzalhogy:a cigányokat tenyésztikmert ugye minnél több kölykük van,annál több pénzt kapnak,egy átlagos magyar fiatal házaspár,még azt is meggondolja,hogy egy gyereket is bevállaljon e az anyagi helyzetük mellett.

És az a céljuk,hogy a két nép írtsa ki egymást, a gazdaság romokba heverjen(ami sikerült is)és könnyen felvásárolhassák szinte az egész országot,és amikor a nép már teljesen magatehetetlen,akkor szépen bevonulnak!illetve már félig-meddig itt is vannak és már most minden az ő kezükben van!

és még egy ismerősöm külföldön(asszem Jordániában) azt látta,hogy a taxi ablakán egymás mellett volt a zsidók zászlója,meg a Lánchíd,és a felirat,hogy magarország az új hazám!

Vagy valami ilyesmi.

Én nem igazán vagyok képben a politikával,de ezeket a dolgokat egy olan embertől hallottam,akit úgy ismerek,hogy nagyon értelmes,tájékozott,és sokfelé járt már a nagyvilágban.

Még valami olyanmit is mondott,hogy a nagy bevásárlóközpontokat is azért építik százszámra,hogy a fiatalokat elvakítsák,ne foglalkozzanak,a politikával,és átmossák az meberek agyát.

Hááát nem tudom...szerintem van benne valami...


2010. júl. 31. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez egy baromság!
2010. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
68%
Igen ők.
2010. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok, te is Jobbiknyik lettél. Menj a kuruc.info fórumra vagy bárhova de ne itt rontsd a levegőt.
2010. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
62%
szerintem, a biciklisek tehetnek mindenről
2010. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jobbikos,és aki mondta Fideszes.
2010. júl. 31. 12:29
 6/105 A kérdező kommentje:

Amúgy kedves harmadik,adj inkább értelmes választ,vagy ne rontsd te itt a levegőt. nem kell fikázódni!csak kiványcsi vagyok van más is aki nagyjából ezt gondolja.

mert nem egy embertől hallottam már hogy az országot eladták a zsidóknak,és szerintem egyik sem az ujjából szopta ki.

2010. júl. 31. 12:32
 7/105 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos őt már nem tudod..
2010. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
58%

Kedves harmadik, akkor ehhez mit szólsz?

[link]


Csak gratulálni tudok az ilyen idi*táknak akik nem érzik át milyen veszélyek fenyegetik Magyarországot...

2010. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
73%
Ide is leírom, mint ahogy azt már többször megtettem, ne mi akarjuk eldönteni, hogy kik a zsidók. Izraeli valláskutatók és társadalomkutatók vitatkoznak folyamatosan azon, hogy maga a zsidó nép kit fogadjon el zsidónak vallási, területi, születési alapon, és a legbelsőbb zsidó körökben nagyon szigorúak a szabályok, sokak szerint aki nem a szent földön él, az már nem is zsidó. Az már más kérdés, hogy mint sok más helyen, nálunk is van egy réteg, akik a pénzügyi réteg vezetőiként jelentős tőkével rendelkeznek és ezáltal természetesen politikai hatalmuk is van, de hagyjuk már a zsidózást.
2010. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:

kösz a felvilágosítást,de nem ez volt a kérdés!

Amúgy a szövegben szereplő zsidókon nem minden egyes szidót értek,hanem azokat,akiket az utolsó előtti mondatodban megfogalmaztál!

2010. júl. 31. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!