Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a balliberális médiumok kerülik a valóságot, és nem beszélnek arról a bűnözői szubkultúráról, ami legnagyobb részt a cigányokra jellemző?

Figyelt kérdés

Én egy elég balos érzelmű ember vagyok, de nem tagadom azt, hogy létező szubkultúráról beszélek, amit nagyon sok ember tapasztal, és emiatt vannak negatív színben a cigány származásúak. Idegesít, hogy az olyan rendszerkritikus baloldali oldalak, mint a mérce, partizán egy az egyben átvette a balliberális valóságtagadásait és arról beszél, hogy ez nem létező jelenség. Sokáig abban hittem éltem, hogy azért olyan elviselhetetlenek, mert szegények és azért megélhetésért bűnöznek. Ez nem mindig igaz. Sajnos vannak akik úgy nevelkednek, hogy egy olyan családi mintát látnak, ahol normális az, ha kötekednek, keménykednek, lopnak, késelnek, ezt a mintát adják át egymásnak generációról, generációra. Ezt a szubkultúrát nem szabadna tagadni. Hogyha elviselhetők lennének, be lennének integrálva a társadalomba, akkor semmi baj nem lenne velük, mert egyébként hülyeség csak bőrszín alapján ítélkezni, de nem a bőrszínnel van a probléma, hanem a viselkedésükkel.


Balliberális véleményvezérek ennyire vakok lennének, vagy ennyire magas osztályhelyzettel nevelkedtek fel és emiatt nem látják a valóságot? Azokat is kérdezném, akik a ballib véleményekkel értenek egyet, hogy nem tapasztalják ezt a nagyon kellemetlen és veszélyes szubkultúrát? Náci lennék, mert erről beszélek? Nekem van egy cigány származású barátom, és ő tök normális ősztől fősulira fog járni, nem azt a nyomasztó, romboló, vadállat szintű szubkultúrát vallja, mint a legtöbb cigány. Beszélni és intézkedni kéne azért, hogy biztonságban éljünk ebben az országban.


Nem rég néztem meg a Toroczkai egyik új videóját, ahol forradalmi programokról beszél és egyetértek abban, hogy szigorítás kell ide, és akik nem tudnak emberként viselkedni azokat zárják be és ne engedjék ki onnan. Eskü a liberális jogvédőket is be kéne börtönözni a fenébe, hogy úgy cselekednek, mintha itt minden a legnagyobb rendben lenne, csak a fehérek a nácik. Az ilyen jogvédőket fel kéne osztani a fenébe. Mondom ezt baloldali érzelműként, és az is tetszik a Toroczkai programjába, hogy egy tök jó balos környezetvédő gazdasági programja is van. Baloldalibb, mint az mszp és a dk. Persze nem értek egyet a nemzeties giccsekkel és horthyzmussal se, de az mindent elmond, hogy rajtuk kívül nincs olyan ellenzéki párt, aki a valóságról beszélne, és nem lehetetlenítené el az olyan párbeszédeket, amik a közbiztonság javításáról szólnának. Ha sok ember tapasztalja ezt a kellemetlen erőszakos szubkultúrát, akkor tenni kéne valamit ez ellen, és nem lenácizni azokat, akik a valós problémákról beszélnek.


2020. jún. 9. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
jujj mennyire lefognak téged nácizni :D
2020. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egészségükre!
2020. jún. 9. 21:19
 3/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
40%

Nem, azon a rasszista megnyilvánulás ellen tiltakozunk, miszerint a kultúrális jelenségek (mint pl. a "cigánybűnözés") genetikai lenne.


Továbbá érdemes mögélátni az etnikainak tűnő, valójában sokkal inkább rendszerszintű osztályjelenségeknek.

2020. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
53%
*kulturális
2020. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én is úgy gondolom, hogy a bejáratott szalonnácizáson kívül nem sok érdemleges válasz fog jönni......
2020. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

[link]

"Itt persze az is lényeges, hogy mekkora bevándorló populációról van szó. Minden pedagógus tudja, hogy ha egy osztályban 10 százalék cigány gyerek van, akkor pont megfelelő a helyzet, mert akkor kezelhető a szituáció, és kulturális értelemben is integrálódnak a kisebbségi kultúrához tartozó gyerekek. Ha azonban az arány 40 százalék, akkor vége a rendnek, a nyugalomnak. A pedagógus megőrül, és esély sincs az integrációra."

Ezt Csányi Professzor Úr nyilatkozta, aki egyébként szakterülete szerint is egészen közel áll az általad említett kérdéshez.

A Professzor Úr biztosan nem agymosott és nem n*ci, hanem a tudomány embere. Az ő szavaiból is következik a sajátos kultúra megléte.

Szerintem a kérdezőnek a túlzott politikai korrektséggel van gondja, hogy nem lehet az igazságot kimondani. Létezik etnikai bűnözés, jellegzetes ismertetőjegyekkel? Igen, létezik. De nem az a megoldás, hogy szegregálunk, hanem felzárkóztatunk, iskoláztatással, anyagilag stb. Azonban ha tagadjuk a problémát, akkor nem is lehet megoldani.

2020. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnos vannak akik úgy nevelkednek, hogy egy olyan családi mintát látnak, ahol normális az, ha kötekednek, keménykednek, lopnak, késelnek, ezt a mintát adják át egymásnak generációról, generációra. Ezt a szubkultúrát nem szabadna tagadni. Hogyha elviselhetők lennének, be lennének integrálva a társadalomba, akkor semmi baj nem lenne velük, mert egyébként hülyeség csak bőrszín alapján ítélkezni, de nem a bőrszínnel van a probléma, hanem a viselkedésükkel."

Ezt írtad Te.

Ezt a szubkultúrát senki nem tagadja, hiszen mindenki tisztában van vele. Azzal is mindenki tisztában van, hogy őket NEM LEHET a társadalomba integrálni, mert ők maguk nem akarnak integrálódni. Ők úgy szeretnek élni, ahogyan élnek. Azon keveseket pedig, akik ebből a kultúrából kiemelkednek, integrálódnak a társadalomba, azokat ők saját maguk kirekesztik maguk közül. No, itt kezdődik a probléma.


A másik probléma pedig ott kezdődik, mit is jelent ez a szó: BALLIBERÁLIS?

Ez egy újabban felkapott, szétcsócsált, de teljesen értelmetlen kifejezés. Hiszen mi a liberalizmus?

"A liberalizmus, más néven szabadelvűség, a szabadságot jelentő liberty szó után alapvetően a személyes szabadságon és törvény előtti egyenlőségen alapul, vagyis a szabad gondolatok széles spektrumát jelentő eszmerendszer, melyek közös vonása, hogy az egyén szabadságát jelölik meg mint legfontosabb politikai célt."

A magyar nemzet polgárainak szabadságáért küzdő legnagyobb liberális hőseink: Kossuth Lajos és Deák Ferenc voltak.


A liberalizmusnak több irányzata létezik, úgy is, mint:

- klasszikus,

- kulturális,

- politikai,

- gazdasági,

- konzervatív,

- demokratikus,

- és neoliberalizmus.

De olyat, hogy "balliberalizmus" még nem hallottam. Ez valami olyan

megkülönböztető kifejezés lehet, mint a "libsi-bolsi".

2020. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok.

Még egy kiegészítés, ami az előzőekben elkerülte a figyelmemet.

"balliberális MÉDIUMOK"

Mit jelent a médium szó?

A médium szó a latin medius-ból ered. A szó klasszikus értemében a médium olyan emberi lény, aki képes kommunikálni a szellemekkel.

Te nyilván a médiára gondoltál, csak az egy egészen más fogalmat takar.

2020. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!