Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, ti normálisnak...

Liberálisok, ti normálisnak tartjátok, hogy amerikában az elvtársaitok indokolatlan szobrokat törnek szét, könyveket és filmeket tiltatnak be és erőszakot alkalmaznak?

Figyelt kérdés

[link]


A liberálisok olyan tartalmakat próbálnak eltüntetni mint Dumbo, a Pán Péter, A dzsungel könyve vagy a Macskarisztokraták. Szerintem ezekben semmi rasszista megnyílvánulás nincs.


Columbus szobrok széttörését sem igazán értem de Churcil szobrok is célkeresztben vannak Európában.


Ez az egész csak csepp a tengerben, oldalakon át lehetne sorolni az indokolatlan kicsapongásokat. Szerintetek ez normális?



2020. jún. 13. 01:22
A kérdező szavazást indított:
Teljesen agyament dolog, amit az amerikai liberálisok leművelnek
Helyes, amit csinálnak.
Nehéz Magyarországról megállapítani, hogy ott mi folyik (nem tudom)
58 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha eddig nem lett lejáratva a Liberalizmus, ez a tünti most tesz róla, hogy örökre feketelistás ideológia legyen.


Szirénhangokkal elcsábít, de lám a világ legfejlettebb országából egy hét alatt Mad Max-et csinál.

2020. jún. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Ezt miért azonosítod liberálisként? Ez egy szélsőséges kisebbség. Aki liberális az alapból nem tiltogatna filmeket. Elvtársazni meg max a 20. században szoktak, ezt sen értem, hogy jön ide
2020. jún. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2/2 Sajnálom, ha sértőnek érzed a kérdést. Azért a liberálisokkal azonosítom, mert a liberális média kapta fel ezt az egészet és a liberális média adja le pozitív dologként az eseményeket Amerikában és úgy érzem, hogy ez az egész a liberalizmus 21. századi eltorzult arca.


Az elvtárs szóért elnézést kérek, lehet, ha nem polkorekt használni ezt a szót.


Másfelől a liberalizmussal semmi bajom, csak éppen a 21. századi amerikai "libsik" nem liberálisok és nem a liberalizmust képviselik, de ezt a nevet kisajátították maguknak.

2020. jún. 13. 01:41
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Ja álliberálisok
2020. jún. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

2-es vagyok


Egyébként az említett mesékben van rasszista sztereotípia, de pont az a lényeg, hogy egy teljesen más korszellemben született, ezért nem kérhetjük számon rajta a mai normáinkat

Nem értek egyet sem szobordöntögetéssel, sem könyvbetiltással, mert liberálisként zavar az ilyenfajta cenzúra

Akik döntögetnek, fosztogatnak, azok nem "büdös libsik", hanem a káoszt meglovagoló opportunisták, anarchisták és fekete rasszisták

2020. jún. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Még annyit hozzátennék hogy az amerikai társadalomban is nagy a feszültség a vírus miatt elharapódzó munkanélküliség miatt, ami a járvány előtt rekordalacsony volt
2020. jún. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

Churchill egy ritka nagy mocsok volt 3 millió indiait halálra éheztetett, (hasonlóan mint Sztálin az ukránokat a Holodomorban) majd azt mondta nem probléma hogy ennyien meghaltak, úgyis úgy szaporodnak mint a nyulak.

Vagy 200 000 nigériait koncentrációs táborokba küldött, támogatta a civil lakosság kínzását. A gyarmatokon támogatta a helyi lakosság ellen mérges gáz bevetését, ha nem ismerik el az angolok felsőbbrendűségét és lázadoznak. Szóval tömören egy rasszista tömeggyilkos volt.

Amúgy árul már el, az ukrán tünetőket akik Lenin-szobrokat döntöttek ki is agyamentnek tartod?:

https://www.youtube.com/watch?v=AGknWy-7dmo

Érdekes hogy azoknak akik most hisztiznek a rabszolgakereskedők szobrának ledöntése miatt akkoriban semmi bajuk nem volt ezzel...

2020. jún. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

#7

Én ezt már egy másik kérdésben kifejtettem (ott se értettetek egyet), hogy én nagyon is tudok azonosulni a Churchill szobrok ledöntésével, de akkor csinálják hitelesen. Szállítsák először vissza Indiába és Afrikába az onnan ellopott dolgokat és aztán mehet a döntögetés. Ha valamelyik tüntető ezt nem követeli, akkor ő is pontosan ugyanazt a szellemet képviseli, amit Churchill.

2020. jún. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Nyilván itt arról van szó, hogy meg kell lovagolni a hangulatot a szavazatok bezsebeléséhez. Franciaországban is még a mai napig érvényben vannak a koloniális törvények, akik afrikai országokat sarcolnak meg. Ezeket soha nem fogják megkérdőjelezni, mert ezek számítanak valamit. A szobordöntögetések meg nem.
2020. jún. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

"liberális média kapta fel ezt az egészet"

Akkor a világ összes médiája liberális?

"liberális média adja le pozitív dologként az eseményeket"

Vannak békés tüntetők és vannak zavargások. Utóbbit beírva a keresőbe, kapaszkodj meg, de rengeteg találatot ad ki a szerinted "liberális média". Azt viszont sehol se látom, hogy ezt bárki is "pozitív dologként" írná. De nyugodtan linkelj ilyen cikket, várom...


Szóval akkor, vagy mindenki liberális, és minden rosszért csakis a liberalizmus okolható. Vagy egybites gondolkodásoddal mindent a liberalizmusra fogsz, mert egyszerű felfogással könnyebb mindenért egyetlen dolgot okolni. Hmm, vajon melyik lehet 🤔

2020. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!