Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az MSZP...

Mi a véleményetek az MSZP kamumentőséről, aki úgy próbált rémhíreket terjeszteni az EÜ helyzetéről, hogy semmit nem tudott róla?

Figyelt kérdés

Egy összefoglaló az esetről, ha esetleg valaki még nem hallotta volna: [link]


Szerintetek az MSZP pénzt fizetett neki ezért, vagy a nő verte át őket? Nem szégyen, hogy 1) a nő azt mondta, nem emlékszik melyik egyetemen végzett, 2) Nem volt hajlandó az ATV-ben megnevezni a céget, ahol dolgozik, de mint kiderült, egyik mentőszolgálathoz sincs köze.


Én ha egy történetet szeretnék az ország elé nyomni, azért minimálisan utánna járnék az igazságtartalmának. Az MSZP minden bizonnyal nem így járt el, vagy a másik eshetőség az, hogy lefizették.


Szerintetek rémhírterjesztésnek számít az, ha valaki EÜ dolgozónak adja ki magát, és katasztrofális helyzetről számol be, vagy nem?


Szerintetek az ilyen esetek a teljes ellenzéket bélyegzik meg, mert egy pártszövetséget vállaltak az MSZP-vel, és nem szabadna ilyen történjen, amennyiben tényleg kormányt szeretnének vállalni (ergó a teljes bagázs presztizsét rontja) vagy csak az MSZP saját magát járatja le ezzel?


Engem rettenetesen megdöbbentett ez a szintű anti-profizmus és a mögötte lappangó aljas szándék. Mintha már nem számítana, hogy mi a valóság és mi az igazság, csak és kizárólag mocskolni akarnák az országot bármi áron.



2020. jún. 13. 20:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"ne keverd a mentőtiszttel, az más kategória, de ilyet nem is állított magáról"

[link]

2020. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem igazán találkoztam még magán mentőssel. Mivel több a magán mentős mint egy beteg taxi? Én ha a 112-őt hívom, akkor az hótziher, hogy nem ez a nő érkezik megmentei az életemet abból az adóból, amit fizetek, nem? Nekem ez egy elég komoly különbség, mert ahogy a média lehozta a dolgokat, nekem egyből az jött le, hogy igen, ez egy olyan mentős nő, aki érkezik, ha baj van. Szerintem a korrekt tájékoztatás része ilyenkor, hogy odabiggyesztik, hogy magánmentős, mert mindenki másra asszociál és főleg emiatt érzem magamat becsapva. Behazuttoltak egy mentőtisztet, közben pedig egy feketén dolgozó betegtaxis volt. Ez kb. olyan, mint amikor Iphone 11-et rendelsz wishről 30 000-ért... Nem akarok semmi rosszat mondani a nőre, mert lehet ha tényleg jó ember, de mégis átverésnek érzem a dolgot a fentebb leírtak miatt, és az MSZP biztos, hogy részese volt ennek, vagy tökéletlenségből vagy azért, mert kényszeres hazudozók. Lehet fejtegetni, hogy mit számít, de én egy mentőtisztre asszociáltam (és más is), és egy feketén dolgozó beteg taxis véleményére nem kaptam volna ennyire fel a fejem és úgy érzem, hogy ezt ocsmányul és szándékosan kijátszották.
2020. jún. 17. 23:13
 23/24 A kérdező kommentje:
behazudtoltak* + "kijátszották" alatt azt értettem, hogy szándékosan nem informáltak pontosan a nő foglalkozásáról, hogy több emberhez eljusson a hír, ami egy ocsmány dolog.
2020. jún. 17. 23:16
 24/24 anonim ***** válasza:

"Én ha a 112-őt hívom, akkor az hótziher, hogy nem ez a nő érkezik megmentei az életemet abból az adóból, amit fizetek, nem?"

Nem tudom, hogy milyen szerződés van a magáncég és az állami mentősök közt. Ha olyan a szerződés, akkor szerintem ő is kimehet érted.


"Behazuttoltak egy mentőtisztet, közben pedig egy feketén dolgozó betegtaxis volt."

Attól függ, hogy te mit tartasz betegtaxinak, ha azt, hogy odavisznek, ahova mondod, amikor beteg vagy, akkor nem.

Kezelhetnek, elláthatnak, ahogy egy állami mentős is.

2020. jún. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!