Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » De miért? 😀 Pedig mekkora...

De miért? 😀 Pedig mekkora hangzavar volt itt, az online tüncitôl kezdve a dudaszóig..😀

Figyelt kérdés
[link]

#Mertsivalkodniji
2020. jún. 16. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Megint olyan link, amire csak Mihály bácsi üleppucolói kattintgatnak rá szívesen.
2020. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Egy így viccnek jó vót, de aki követi az eseményeket, az azt is tudja, hogy a teljhatalmat biztosító törvények továbbra is hatályban maradnak.
2020. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
76%

Újabb értelmetlen trollkérdés. A gond kezdettől az volt, hogy a Fideszen múlott, hogy visszavonja-e a vészhelyzetet vagy sem, nem volt semmilyen más korlátja.


Ezt nyilván tudtad te is, mindenki elmondta. Szóval minek kérdezted meg?

2020. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Akinek nem tetszik a kérdés szerintem nyugodtan lapozzon vissza mi volt itt pár hónapja. Százszámra spammoltátok az oldalt a totális diktatúrával meg az értelmetlen rettegéssel hogy észak korea lesz stb. dk-s marhaságokat.


Lepontozhattok letagadhatjátok de a tényeken nem változtat hogy miket irogattatok itt. Vissza lehet nézni.


U.I.: Ja és nem vagyok fideszes

2020. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4


Ment a zöld. 😀😉🧡💚

2020. jún. 16. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez azért nem egészen így van. A rendeletek meghozása alatt egy csomó salátatörvényt hoztak. Gondolom ez mindenkinek feltűnt, hogy egy csomó értelmetlen, látszatintézkedésnek jó törvény jött a kormánytól. Ezek arra voltak jók, hogy közéjük beszurkáljanak egyéb, a hatáskörüket erősítő törvényeket.

A korlátozásokat, vészhelyzeti állapotot valamiért fokozatosan oldják fel. Névlegesen, hogy senkinek ne tűnjön fel, ha bent marad egy - kettő ilyen. Tehát ennyit erről. Lehet itt elbagatelizálni a dolgot, hogy azt mondtátok Észak Kórea lesz, de minden ilyen szarkazmust félretéve tényleg kihasználják ezt, csak okosan. Nem vagyok baloldali, mielőtt szóba jönne.

Ez a sivalkodás duma pedig már eléggé fantáziátlan és gáz, mint a majmok ismételgetitek.

2020. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Ti mit ismételgettek?


Az O1G-t meg a nemlétezô "diktatúrát" de azt reggel éjjel és este, vagy csak úgy csináltok...?

2020. jún. 16. 23:07
 8/10 anonim ***** válasza:

6!


Azt ugye vágod, hogy a rendeletek érvényüket vesztik, az országgyűlés által hozott törvényeket pedig ugyanúgy viatták és hozták meg, mint normál jogrendnél?

2020. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

7.


"Az O1G-t meg a nemlétezô "diktatúrát" de azt reggel éjjel és este, vagy csak úgy csináltok...?"


Én nem emlegettem semmit. Te csak örülj magadnak, hogy nincs diktatúra, ha neked ennyi elég. De nekem nem ez a viszonyítási pont. Diktatúra nélkül is lehet játszadozni a törvényekkel és átverni a népet.

2020. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Gyurcsányos utalásaidnak meg semmi értelme, nem vagyok baloldali, el is mondtam. Csak gondolom más nincs.
2020. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!