Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy ha...

Csak én gondolom úgy, hogy ha nem létezne jelenleg menekültválság, akkor a FIDESZ jelenlegi "keresztény Magyarország"-féle propagandája/retorikája sem létezne?

Figyelt kérdés
Mert szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy az emberek a nagy számú bevándorlástól való félelmükben támogatják ezt a "keresztény kultúra"-féle propagandát (már aki támogatja), szerintem ez az egyetlen oka annak, hogy van egyáltalán támogatója ennek. Ha nem létezne ez a jelenség, tehát ha nem jönnének Európába más kultúrájú/vallású menekültek, akkor ez a jelenlegi propaganda/retorika szinte nulla támogatottsággal menne is a süllyesztőbe, bár szerintem a bevándorlók megléte nélkül semelyik pártnak eszébe se jutna ilyen retorikát kitalálni és terjeszteni a médiában, mert nulla, vagy max. teljesen elenyésző számú követője lenne. Ki gondolja még így?

2020. jún. 17. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem jól érzed.

Nem retorika.

Már akkor is ezt képviselte, amikor megszavazták, háromszor 2/3-dal, amikor még nem volt megszálló invázió.

2020. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, csak te...
2020. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
A konzervatív retorikát azért már elég régóta tolják.
2020. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért nyilván okkal alakítottak ki ilyen propagandát. A konzervatív retorika pedig azért más, mint ez az egyre inkább a "keresztény kultúrát" hangsúlyozó dolog, ezt akkor kezdték el hangsúlyozni, amikor a menekültválság már egy igenis valós jelenség volt.
2020. jún. 17. 15:32
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
50%
Orbán Putyint utánozza ezzel a keresztény, hazafias irányvonallal, ehhez csak felhasználta a 2015-ös menekültválságot. Azóta is velük riogat, pedig már kevesebben jönnek, mint 2015 előtt.
2020. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
azért az szerintem viccesebb, amikor az apró unoka félti a demokráciát
2020. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

"bár szerintem a bevándorlók megléte nélkül semelyik pártnak eszébe se jutna ilyen retorikát kitalálni"


Ezt a retorikát tudtommal még a Jobbik találta ki, akkor, amikor nem volt még felfuttatva a bevándorlás kérdése.


"az emberek a nagy számú bevándorlástól való félelmükben támogatják ezt a "keresztény kultúra"-féle propagandát"


Konzervatív politika bevándorlás nélkül is létezett és létezik. A magyar emberek jelentős része konzervatív, és a Jobbik tönkretétele miatt már szinte csak a Fidesz tudja őket megszólítani. Pont úgy van ez itt is, mint máshol. Nagyvárosiak agyát a liberális média mossa könnyebben, vidékiekét meg a konzervatív propaganda.

2020. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Így van utolsó.Én is konzeevatív- nemzeti ideológiát vallok,hozzám legközelebb a jobbik állt.De miután elfordult a párt,azóta nálam csak a fidesz,vagy mi hazánk jöhet szóba.Apropó,a jobbik még az oldaláról is letiltott engem,holott évekig jobbikos voltam.Egy trágar szót sem írtam kommentbe a fb oldalukra ,csak a valóságot inteligensen.Tiltottak,mêg lajkolni sem tudok.Ésők jönnek azzal,hogy nincs demokrácia.Ha ezek lennének hatalmon,mégannyi demokrácia sem lenne,mint most
2020. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Akkor kitalálnának más parasztvakítást.

A "vevő" arra is meglenne. Egy bizonyos szint alatt bármit képesek beszopni a birkák.

2020. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
vicces, amikor azok beszélnek parasztvakítástól akik 30 éve rettegenek a náciktól és egy ÓÓÓÓÓóÓRBÁÁÁÁÁN DÉMÓÓÓÓNtól
2020. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!