Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar törvénykezésben...

Árokpart kérdése:

A magyar törvénykezésben miért van a polgári lőfegyvertartás tekintetében ilyen nagymértékű fóbia?

Figyelt kérdés
Most nem úgy kérdezem, hogy jó lenne e ha könnyebben lehetne tartani vagy sem hanem úgy általában. Tekintve, hogy a környező országokban még azokban is amelyekben hasonlóan mint nálunk, 40 évig ugyanúgy szocializmus volt mint például a visegrádi országokat említeném. Miért nem tudunk e tekintetben egy hasonló mintát átvenni tőlük így lassan a rendszerváltozás után 30 évvel. Mi lehet ennek az oka egyáltalán van olyan párt ma Magyarországon aki erre törekedne. Természetesen messze nem azt mondom, hogy boldog-boldogtalannak legyen fegyvere mert dehogyis, viszont miért számít még akár egy teszem azt kis kaliberű fegyver is "patás ördögnek" Általában mire vezethető vissza ez a szemlélet és miért nem változott a többi országokéval párhuzamosan nálunk is. Köszönöm szépen ha valaki válaszol.
2020. jún. 18. 15:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szóval a diplomád kamu és ezt még egy anonim oldalon sem mered bevallani. :)
2020. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rendeltetés szerűen használta az úr

Mint ahogy a tobbseg sosem hasznalna rendeltetes szeruen.

Koszonom, lattam mar sok idiota mire kepes sima legpuskaval, soha a budos eletben nem tamogatom az otthoni fegyvertatrast.

Aki annyira rajong erte, par ezresert kielheti vagyait egy loteren.

2020. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy a magyar jobboldal ilyen apró péniszű személyiségzavaros hülyegyerekeből áll, mint a kérdező.
2020. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy péniszzavaros lennék mert szeretem a fegyvereket és szeretek célba lőni. Akkor ennyiből az összes fegyvereket forgalmazó magyarországi vállalkozások , az összes sima fegyver és vadászboltok tulajdonosai, alkalmazottai, alvállalkozói, sportlövész egyesületek vezetői stb. Valaki korábban írta, hogy kamu a diplomám. Nem kamu 2005-ben diplomáztam.
2020. jún. 18. 21:58
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem jobboldali sem baloldali fejlett demokrácia párti vagyok mint amilyen a kérdésben említett országokban van.
2020. jún. 18. 21:59
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést teljesen, normálisan intelligensen tettem fel és sajnos ahhoz képest a válaszok sajnos messze nem ezt tükrözik. Nem az a baj ha valaki nem ért velem egyet szó sincs róla. Viszont attól még nem kell ilyen sokszor durva stílusban nekiesni az embernek. Miért nem lehet ezt teljesen normális vitakultúrával megvitatni. Esetleg irigy bárki arra, hogy valakinek manapság van hobbyja ha ez így van akkor ez nagyon szomorú.
2020. jún. 18. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!