Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Idősáv vagy a maszkviselés...

Idősáv vagy a maszkviselés (volt) a bosszantóbb számotokra?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 06:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%

Idősáv.


A maszkot könnyebb így tolerálni, ha már nincs idősáv.

2020. jún. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
30%

Mindkettőt utálom, de az idősávot talán jobban, mert nagyon rosszkor volt amellett, hogy alapból sem értek vele egyet. Nekem kellett járni dolgozni, sokszor kellett 10-re menni, olyankor szinte "menetrendszerűen" 9-kor értem olyan helyre, ahol reggelit tudtam volna venni, de persze nem lehetett...


A maszkot már meg egyre kevesebbszer veszem fel. De nem csak én: ahogy elnézem, itt a környékünkön már lassan többen lázadnak, mint ahányan nem, és ezek száma csak nőni fog, ahogy egyre melegebb lesz. Nem tehetek róla, felveszem ezt a sz*rt, és két másodperc múlva folyik az arcomról a víz, pedig amúgy nem is vagyok izzadós nagyon. A szám körül már tele van pattanással felnőtt létemre, emiatt az állandó izzadás meg bedunsztolódás miatt.

2020. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%

Egyik sem. Nekem mindegy volt.


Viszont amikor nagyban volt a hiszti a Tescoba voltam jött kettő Lakatos Brendon féle srác aztán maszk nélkül mentek be, az őr szólt nekik aztán a srácok meg mondták, hogy semmit nem ér a maszk meg inasba rakják ha pofázik :D azután én sem hordtam már maszkot.

2020. jún. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%
Egyikse.. inkább ez mint levegőért kapkodni, meg lélegeztetőn feküdni
2020. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a maszk, mint a hullaház. Engem a maszk annyira nem zavar, pedig szemüvegesként nekem még rosszabb hordani. Igen, meleg, de csak akkor veszem fel, ha bemegyek a boltba. Azt meg ki lehet bírni. Meg ha tömegközlekedem. Plusz, mivel anyukámnak magas vérnyomása van, nem nagyon járok el otthonról, ha nem muszáj. Home office-ban tolom, pedig már visszamehetnék rendesen is, de mondtam, hogy amíg ez a helyzet fennáll, addig inkább fő a biztonság. Sőt, ha úgy van, cérnakesztyűt húzok a kezemre. Pl. tömegközlekedésnél, ha muszáj. Azt lehet mosni, és nem fülled be úgy a kezem, mint a műtőskesztyűnél.
2020. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
28%
Hullaház meg lélegeztetőgèp... hát nektek aztán kimosták az agyatokat rendesen. :D Az a baj, hogy ilyen mértékű butaságon semmi fertőtlenítés nem segít... de legalább, amíg remegve otthon ültök, addig se vagytok köztünk az utcán. Az is valami. Tartsátok meg jó szokásotokat. Már csak azért se veszem fel a maszkot, hogy jobban féljetek. :D
2020. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
53%
A maszk viselés. De sajnos az még marad az üzletekben...🙁
2020. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
39%

6: Mégis ti rettegtek csak, hogy "jáj, a mászktúl megfúúúládunk!". A maszk használata meg pont előnyös tömegközlekedésen meg a boltokban, mivel kevésbé érzed tőle a büdös embereket.

Meg ezt a rettegést menj ki és add elő olaszba is azoknak, akiket tényleg lélegeztető gépre kellett rakni.

Spanyoloknál is szívesen várnák a véleményedet erről.

Idehaza miért robbant be a járvány? Mert szerencsére ezt az egy dolgot nem tojta le magasról a kormány és megpróbáltak minden tőlük telhetőt megtenni.

2020. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
27%

Spanyolországban és Olaszországban eddig is ugyanennyi beteg volt, csak úgy szólok :) Nem kéne mindent elhinni, amit a tv-ben mondanak, mert az lesza következő lépés, hogy egy kg krumpliert a fideszre szavazol.


egyébként a maszk hasznalata, ami.jobban zavar. Mert 1. semmi haszna es funkciója 2. én dolgozom, nem vasarolok reggel

2020. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
42%

A maszk még mindig kötelező ott, ahol eddig az volt.


Én a maszkkal teljesen jól elvagyok, pedig szemüvegesként külön zavar, hogy felpárásodik, sőt, néha a gumi is beleakad a szemüveg szárába... de a lélegeztetőgép hangja azt hiszem jobban zavarna az ágyam, vagy épp a szüleim ágya mellett a kórházban.


Azokat, akik meg tessék-lássék felteszik a maszkot, aztán meg kilógatják az orrukat (mint alsógatyából a pötsöt), lehúzzák tokára, egy fülön lógatják... na, azokat ütni tudnám. Jáájj, fulladok... nem, bzmg, majd a lélegeztetőgépen megtudod, milyen az a fulladás...


Aki meg azt mondja, hogy a maszk úgysem véd, annak pedig álljon itt egy példa:


Ha nekem pisálnom kell, előveszem a brét és rávizelek a lábadra, akkor az nedves lesz. Ha nem veszem elő a brét, az én lábam lesz nedves. Ugyanígy, ha te veszed elő, és lepisálod a lábam, nedves lesz, ha viszont gatyában csinálod, te leszel vele nedves. Így is, úgy is mindketten vizesek leszünk, mégis egyetértünk abban, hogy mindenki jobban jár, ha a saját gatyáját pisálja össze!


Ha én hordom a maszkot, nem magamat védem, hanem téged. Ha te nem hordod, akkor ennyi erővel a számba is szarhatsz. Csoda, hogy ütnélek nagyon???

2020. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!