Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más ország is, ahol semmi...

Van más ország is, ahol semmi járvány helyzeti hozzájárulást nem adott a kormány az embereknek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ez a hitelfizetési halasztások, de azzal mondjuk nem sokra megy akinek nincs hitele. Attól még ugyanúgy éhen halhatott a járványban...

2020. jún. 21. 14:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#2 lehet de ott nyomtatnak ha kell ha nem.


[link]



Ami nem tesz jót a gazdaságnak, Jo Nagy inflacio lesz ebbûl.

2020. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

"pl. a boltok beledöglöttek a sávos vásárlási baromságba"

Sikerült megtaláltad pont azt az egy szektort, amit szinte egyáltalán nem viselt meg a vírus, sőt az emberek még többet is zabáltak, mint normál időszakban. Falusi kisüzlet környéken ugyannyit adott el vírus alatt is. Kicsapongó volt a vásárlási kedv, egyszer-egyszer kifosztották az üzletet máskor meg kevesebb vásárló volt a megszokottnál. Most bemásolhatnám neked random boltok eladási statisztikáit, de rád hagyom, hogy megérveld a hamis állításodat.

2020. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
14%
megtalálni*
2020. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
57%
5-ös! Szerinted miért jò az ha a pénzt nem közvetlenül a fogyasztònak adjuk, hanem beiktatunk egy plusz lépcsöt? Mi fog történni? Elkölti! Akkor nem mindegy, hogy közvetlenül az államtòl vagy a cégtöl kapja meg?
2020. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

12 - el nem tudod képzelni, hgy milyen magasról teszek a te statisztikáidra!

Én meg tapasztalatból beszélek..., én hallgattam a népek anyázását amg te a hülye statisztikákat nyaltad.

2020. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi fideszes agymosottat...

Itt, Irorszagban aki a Covid miatt nem tud melozni, azaz dolgozott elotte, az kap heti 350 eurot az allamtol, marcius 10-tol augusztus 10-ig.


Orbanek semmit sem adnak, most is szetosztjak egymas kozt a penzeket.

Vicces, es szanalmas, ha valaki 2020-ban meg hisz a fidesznek...

2020. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

Az írek kiszúrják a polgáraik szemét közel fél millióval havonta?

A rohadt életben, mennyivel jobb itt abszurdisztánban?!

Itt nem alázzák meg kutyasz@rral (sem) a polgárokat!

Itt semmivel sem aláznak...:)

2020. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17-es, azert hidd el, jol jon ez a kis penz, megha ITT nem is olyan sok, de legalabb az ember nem panikol, hogy nincs mibol fedezni a kiadasokat.
2020. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Értelek én 18-as, én is így gondolom... nézd a végén a smile-it!:)
2020. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mea Culpa, atsiklottam felette :D

Egyebkent erdekes, hogy elvileg varhato a 2. hullam, pont amikor elertunk a phase 3-be, holnap nyitnak a pubok, ettermek...

Kivancsi vagyok, mi lesz ebbol, bar oszinten szolva mar kezd nagyon frusztralo lenni ez az ingerszegeny elet..

2020. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!