Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony végleg elvágja...

Karácsony végleg elvágja magát, ha az autósok parkolási díját így hagyja megemelkedni? Nem fél, hogy amilyen könnyen jött, olyan könnyen megy is a főpolgármesteri pozícióból? A budapestieknek kell az autó és parkolás, nem valami kis falu vagyunk.

Figyelt kérdés
2020. jún. 24. 10:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#19 A furgon mikrobusz teherautó, azért olyan amilyen mert arra van szükség, szállítanak valamit, ami úgy fér el. Nem pedig azért, hogy egy mikropéniszű kompenzálja a méreteit, és/vagy frusztrációit, mert a suliban őt ütötték, stb.


Mi köze az autóiparnak a sok kompenzáló autótulajdonoshoz? Lehet autót gyártani úgy hogy közben biciklivel jársz... Amúgy is Magyarországon úgy tudom, hogy nem gyártanak városi traktorokat. De ha gyártának akkor se lenne kötelező azt venni.


A népautó BMW-t sem gyártják még az országban, aztán minden második autó az.

2020. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

21#

Az autóipar közvetett módon az egész EU gazdaságára hatással van.


Ahogy egy előbbi válaszomban írtam, az európai és amerikai kategóriák összeértek, a legtöbb esetben,Ez alól a Cadillac Escalede és a hasonlók a kivételek, mert az a kategória itt nem létezik.



Az európai és amerikai autóipar között a háború előtt nem volt nagy különbség.Viszont a II VH után az európai csőd szélén állt, az amerikai meg virágzott és jobbnál jobb autókat gyártottak.

Európa csak nem olyan régen érte utol magát.Végre kényelmes, nagy méretű autókat gyártanak, amiben elfér az ember.


Én a 192 centiméteremmel,csak hattyúnyakkal tudnám vezetni a Ladákat, Trabantokat.Melyek szerinted a "normális" mérettartományba tartoznak.


A normál méret nálam ott kezdődik,hogy Skoda Superb.

2020. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 eddig is normális méretű autók voltak, nem kell ahhoz kisebbségi kompenzátor autó, hogy elférjen benne magas ember, főleg a szélesítés nem ér semmit. Régi ladában nem ültem amikor már magas voltam de nem hiszem higy alacsony letz volna. Új ladában (aka dacia logan) simán elfér magas ember pedig az se sokkal nagyobb mint a régi. Trabantban nem ültem, csak nagyon gyerekként.
2020. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!