Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fideszesek Orbánisták,...

Ha a Fideszesek Orbánisták, agymosottak, akkor az ellenzékiek Orbán fóbiások? Vagy szimplán diplomás komcsik és Gyurcsnyányisták?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 13:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
34%
A kérdezőnek szólt természetesen.:D
2020. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az embereket a kérdésben szereplő kategóriákba sorolják be kizárólag, akkor abban a közegben értelmetlen minden válasz. Dolgokat megbeszélni csak normális közegben és megfelelő viszonyulással lehet. Minden más esetben csak gyalázkodásról és/vagy kirekesztésről szól a válasz.
2020. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Én nem tudok róla hogy a Fidesz valamikor is hazudott volna, vagy valamikor is azt mondta volna hogy hazudtunk reggel, éjjel meg este. Aztán ugyanazt a politikát folytatta volna.
2020. jún. 24. 15:57
 14/31 A kérdező kommentje:
ma 14:39
2020. jún. 24. 15:58
 15/31 anonim ***** válasza:
38%
Igen kérdező,éppen ennyi a különbség Gyurcsány,meg Orbán közt,az egyik kimondta,hogy hazudnak állandóan és felvették,Orbán meg tanult más hibájából,és nem mondja. Sőt,igazából semmit nem mond,semmire nem válaszol ,így könnyű "nem hazudni" :D
2020. jún. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Gyurcsány és Orbán között annyi a különbség hogy egyiknek a hatalma alatt tönkrement az ország a másik hatalma alatt pedig fejlődött is. Azzal pedig nem dicsekednék hogy valaki egyszer életében igazat mondotta aztán ugyanazt folytatta.
2020. jún. 24. 16:03
 17/31 anonim ***** válasza:
81%
A baloldali szimpatizánsokat csakran latom,hogy libsiknek nevezik.Aki őket kritizálja,rendszerint fideszes agymosott nevet kapja.Pont ezt firtattam Geri oldalán.Mindig megkapom,hogy fityiszes agymosott vagyok.És az a vicc a dologban,hogy úgy neveznek annak,hogy még soha nem szavaztam és egyben Mi Hazánk szimpatizáns is vagyok.
2020. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
60%

"Én nem tudok róla hogy a Fidesz valamikor is hazudott volna, vagy valamikor is azt mondta volna hogy hazudtunk reggel, éjjel meg este. Aztán ugyanazt a politikát folytatta volna."


Igen mert ők nem ismerték be soha. Orbán kitalálta a nemlétező Soros tervét, hogy fenyegesse a népet, hogy rá szavazzanak ez igaz? Nem.


A Soros terv hazugság.


Orbán folyamatosan hergel a migránsok ellen miközben ő maga engedett be csomót. Hazugság a migránsellenessége. A haza megvédése a migránsoktól is hazugság.


Orbán szerint nincs strómanja miközben mindenki tudja, hogy van. Ez is hazugság.


Miért Polt Péter a főügyész? Miért Fideszes Áder János? Miért kell ennyi magas pozícióba Fideszes báb ha ők ilyen jók? Miért vagyunk az Eu egyik legkorruptabb országa? Miért nem mert válaszolni sokszor? Miért nem állt ki Vona Gáborral vitázni 2018 ban? Miért félt vitatkozni? Kérem a kifejtésed!

2020. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
60%

"Én nem tudok róla hogy a Fidesz valamikor is hazudott volna, vagy valamikor is azt mondta volna hogy hazudtunk reggel, éjjel meg este. Aztán ugyanazt a politikát folytatta volna."



Igen mert ők nem ismerték be soha. Orbán kitalálta a nemlétező Soros tervét, hogy fenyegesse a népet, hogy rá szavazzanak ez igaz? Nem.



A Soros terv hazugság.



Orbán folyamatosan hergel a migránsok ellen miközben ő maga engedett be csomót. Hazugság a migránsellenessége. A haza megvédése a migránsoktól is hazugság.



Orbán szerint nincs strómanja miközben mindenki tudja, hogy van. Ez is hazugság.



Miért Polt Péter a főügyész? Miért Fideszes Áder János? Miért kell ennyi magas pozícióba Fideszes báb ha ők ilyen jók? Miért vagyunk az Eu egyik legkorruptabb országa? Miért nem mert válaszolni sokszor? Miért nem állt ki Vona Gáborral vitázni 2018 ban? Miért félt vitatkozni? Kérem a kifejtésed!

2020. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ezeket mind alátámasztották. Google a barátod!
2020. jún. 24. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!