Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fideszesek Orbánisták,...

Ha a Fideszesek Orbánisták, agymosottak, akkor az ellenzékiek Orbán fóbiások? Vagy szimplán diplomás komcsik és Gyurcsnyányisták?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 13:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek. Legalább saját stílusotok lenne. Anno a 888.hu bedobta a köztudatba a "sivalkodás" szót, az nagyot ment, csak az "alkalmatlan", a "bohóc", és a "pojáca" kifejezések tudták egy picit háttérbe szorítani. Erre nemrég Orbán Viktor a magyarországi jobboldali humor legmagasabb fokát megcsillogtatandó bevetette a "diplomás kommunista" kifejezést, amit a miniszterelnökkel szimpatizálók azért értékelnek frappánsnak, mert Orbán mondta. Ha valaki más mondta volna, ugyanazt a szekunder szégyent éreznék, mint mindenki más.
2020. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Ti meg egy az egyben azt mondjátok amit a 444-en meg az indexek hallatok.
2020. jún. 24. 17:53
 23/31 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyűlölet politikát a baloldal kezte el, jó hogy nem fogjuk hagyni magunkat.
2020. jún. 24. 17:56
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Bárkit is értesz "ti" alatt, nem tartozom bele. Nem nagyon olvasom az Indexet és társait, és nincs az az Isten, hogy Gyurcsányra szavazzak. De a Fideszre sem fogok. 2010-ben még rájuk szavaztam, aztán nem váltották be az ígéreteiket, nem lett két hét alatt rend, nem fér rá az adóbevallás egy söralátétre. Úgy érzem, elárultak, és pl. az, hogy 2018-ban azt az egy szót dobták be programként, hogy "folytatjuk", sokmindent elárul arról, mennyire nézik értelmes partnernek a szavazóikat, megbecsülik-e őket annyira, hogy legalább kifejtsék, miért is kellene rájuk szavazni.

Nem tudom, ki kezdte a gyűlöletpolitikát, annyi biztos, hogy én személy szerint nem fogom folytatni. Neked sem kellene.

2020. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Az is egy opció hogy nem szavazol senkire. De ha jelenleg másra szavazol, akkor Gyurcsnyányra szavazol akkor is ha másra adod le a voksodat. 2 hét alatt nem tudom ki tud rendet teremteni. Te lehetetlen és embertelen dolgokat vársz el a politikusoktól! A világon nagy trend az, hogy a kampányboknál nincs külön kampány, nem ígérnek semmit hanem az elmúlt évek eredményeit mutatják fel. Azokat az eredményeket amelyeket például az ellenzéki összefogás Budapesten ahogy elindult, vagy Gyurcsnyány nem tud felmutatni. Persze ti mindenben tudtok hibát találni, és általában olyan nevetségesen kis dolgokban találtok hibát hogy az borzasztó!
2020. jún. 24. 18:22
 26/31 anonim ***** válasza:
64%

"Ha a Fideszesek Orbánisták, agymosottak,..."


Öcsi, nagyon enyhén fogalmaztál! :)

2020. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Két hét alatt rendet teszünk" - ők maguk mondták ezt a szájukkal. Ha nem tudják betartani, akkor ne ígérjék meg. Egyébként nem két hét telt el, hanem tíz év, és még mindig nem sikerült rendet tenni.

Hogy a halálba szavaznék már Gyurcsányra, ha például egy újonan alakult pártra voksolok, akik még nem kaptak lehetőséget a bizonyításra? Gyurcsány az MSZP-vel együtt kapott, ahogy a Fidesz is. És nem vagyok elégedett. Ebben az esetben szerintem az az egyetlen logikus döntés, hogy ha az A opció (legyen az Gyurcsány) nem jött be, és ezért a B opciót választom (legyen ez a 2010-es Fidesz), és az sem jön be, akkor nem térek vissza az A opcióra, ami tudom, hogy nem működik, hiszen kipróbáltam, hanem megnézem, mi lesz, ha a C opciót választom. Az a baj, hogy ide nem jutottunk még el, mindenki két végletben gondolkodik, Orbán vagy Gyurcsány, pedig vannak más lehetőségek is.

Gyurcsány sokat javítana a magyar ellenzék állapotán, ha nyugdíjba vonulna, de ha nem hajlandó rá, akkor ez van. Nem fog újra hatalomra jutni, pár fanatikus DK-s néni és bácsi van, aki hisz benne, a fiatalok poénból leveleznek vele meg fotózkodnak, kicsit olyan, mint a magyar politikai élet Kiszel Tündéje.

Nem gondolkodunk egyformán, nem is kell, mindenkinek mások a prioritásai. Ha te meg vagy elégedve a jelenlegi kormány munkájával, és szerinted minden jól van így, ahogy van, akkor szuper, szavazz rájuk. De vannak mások, akik nincsenek megelégedve. És nem feltétlen azért látják meg a hibát a kormányzásban, mert keresik, hanem mert egy, a tédtől teljesen eltérő élethelyzetben vannak, így olyan dolgokkal találják szembe magukat, amelyeknek te a létezéséről nem is biztos, hogy hallottál, hiszen nem vagy érintett.

2020. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Kérdező mit támasztottak alá amiben a ggole a barátunk?
2020. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

A kormány nem éppen arra értette a rendbetételt amivel te össze akarod mosni. A közbiztonságra értette. Ne csak szavakba és mondatokba kalaszkodj bele. Egyáltalán minek kell a dolgokat összemosni, mit érsz el vele? [link]


"Hogy a halálba szavaznék már Gyurcsányra, ha például egy újonan alakult pártra voksolok, akik még nem kaptak lehetőséget a bizonyításra? Gyurcsány az MSZP-vel együtt kapott, ahogy a Fidesz is. És nem vagyok elégedett. Ebben az esetben szerintem az az egyetlen logikus döntés, hogy ha az A opció (legyen az Gyurcsány) nem jött be, és ezért a B opciót választom (legyen ez a 2010-es Fidesz), és az sem jön be, akkor nem térek vissza az A opcióra, ami tudom, hogy nem működik, hiszen kipróbáltam, hanem megnézem, mi lesz, ha a C opciót választom. Az a baj, hogy ide nem jutottunk még el, mindenki két végletben gondolkodik, Orbán vagy Gyurcsány, pedig vannak más lehetőségek is."


Gyurcsányra szavazol, mivel arra a pártra amelyet nem ismer senki, nem volt még a politikában, lehet még roszabb mint a többi nem fog szavazni senki. Gyurcsánynál nagyobb és esélyesebb alternatíva nincs. Vagyis ha mini pártokra szavazol, azzal a kormányt gyengíted, és amivel Gyurcsányt erősíted!

2020. jún. 24. 19:17
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges még ilyen elfogult emberrel foglalkozni?
2020. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!