Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós István volt Főpolgármes...

Tarlós István volt Főpolgármester Úr miért nem újítatta fel 2010 és 2019 között a Lánchidat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%

Én ragaszkodok a boltban a magyar termék iránt, főleg ha élelmiszerről van szó. A technikai eszközöknél a Japánokat részesítem előnyben...


Én mindig megnézem, hogy hova megy a pénzem...

Tudom ez most elég abszurd érvelés (lesz)


Ha most a németektől vettük volna meg az újat (ami szögezzük le ha valami új annak az élettartalma rövidebb, legyen az bármi!) akkor a németeket támogatod, akik betelepítenék migránsokkal az országunkat... Most jelen helyzetben, ha megszeretnéd úszni, hogy téged felrobbantsanak, megöljenek, mert más a bőrszíned és ne legyen egy alap testi biztonságod, mert rendőrség sincs már....

Akkor olyanokat kell támogatni, akkikkel egyetértesz akkor is, ha tudod, hogy valamiről le kell mondanod (klíma)

Mert hosszú távon szerintem az életed többet jelent!


Én is inkább megveszem drággábban a magyar hagymát, mint az olcsóbb olaszt- így nem csak a magyar gazdaságot, de a szállításból adodóan a környezet szennyezés ellen is tiltakozom!(és sorolhatnám még)

2020. jún. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Az öreg a Margit hídon kívül az Északi összekötő hidat is felújította,átadta a Megyeri hidat és megkezdte a 1990-ben átadott Deák Ferenc híd felújítását.
2020. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%

A metrónál ugye majd a kétharmadát felújították, ELÖSZÖR, 40 év alatt.

Az is Tarlós hibája gondolom.

A középső szakaszba Karácsony bele se fog kezdeni, hol van ő ahhoz!

Maradnak az agyonkopott, veszélyes sínek, még a 80-as évek vasútbiztonsági rendszerei.


De egy bringás sávot csak felfest majd, az is valami!

2020. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A középső szakaszba Karácsony bele se fog kezdeni, hol van ő ahhoz!"

Június 25.:

"A 3-as metró Corvin-negyed és Semmelweis Klinikák metróállomásain július 11-én elkezdődnek a korszerűsítési munkálatok, a szerelvények az említett két állomáson megállás nélkül áthaladnak, áll a BKV közleményében."

2020. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
65%

"ami szögezzük le ha valami új annak az élettartalma rövidebb, legyen az bármi!"

Tehát te az 5 éves magyar hagymát veszed meg, mert az tovább jó, mint a friss hagyma. Jó tudni, hogy te a rohadtat részesíted előnyben.

Amúgy meg ez egyáltalán nem igaz. Az élettartam az simán változó. Másrészt, mivel újabb, ezért modernebb, vagyis adott esetben mondjuk kevesebb a fogyasztása is. Tehát olcsóbb lehet fenntartani is.


"németeket támogatod, akik betelepítenék migránsokkal az országunkat"

Igen, ez releváns lenne, ha a németek betelepítenének migránsokat az országunkba, de nem teszik.


"Most jelen helyzetben, ha megszeretnéd úszni, hogy téged felrobbantsanak, megöljenek, mert más a bőrszíned és ne legyen egy alap testi biztonságod, mert rendőrség sincs már"

Lehet, hogy egy práhuzamos univerzumban ez a helyzet, de európában nem.


"Akkor olyanokat kell támogatni, akkikkel egyetértesz akkor is, ha tudod, hogy valamiről le kell mondanod"

Tehát inkább el kell adnod az országodat, hogy ne csak azért se profitáljon belőle olyan, aki - nem azonos érdekközösséget képvisel azzal, akivel nem értesz egyet hanem - egyszerűen azonos nemzetiségű. A rasszizmus egy teljesen új formáját mutattad be nekünk.


"Mert hosszú távon szerintem az életed többet jelent!"

Ha feltételezzük, hogy igazad is van, akkor is csak esélye van, hogy mondjunk egy migráns megöl. Ha a klíma szétmegy, akkor garantáltan meghalsz. Szóval ha egy kicsi agyad is lenne, akkor sokkal logikusabb, hogy a kisebb esélyű halál felé mész.


Mellesleg ha nem lennél ostoba, akkor tudnád, hogy nem németek voltak a mások résztvevők, akiktől nem vásároltunk, hanem észtek. De gondolom ezt el kell hallgatni, mert akkor a hazugságot már nem olyen okés. :)

2020. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért mert ezzel akartak már akkor is packázni ha esetleg nem nyer újabb választást a trotty.
2020. jún. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!