Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van e igazság alapja annak...

Van e igazság alapja annak ,hogy Magyarországon vannak olyan települések ahol támogatást,segítséget adnak azoknak a fiataloknak akik első házukat ,ingatlanukat szeretnék megvenni ?

Figyelt kérdés
Én ezt hallottam mert tőlem 10 km-re van egy település ahol nagyon sok lett a fiatal beköltöző. Ezt mondják arról a településről is amit a kérdésben megfogalmaztam. Mennyi ennek a valóság alapja ?
2020. jún. 27. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
CSOK
2020. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is van egy ilyen falu, azt hiszem 10 milliot adnak, de eleg sok feltetelnek kell megfelelni, eleg korulmenyes. Amugy egy aranylag elitfalu amirol szo van.
2020. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ilyenek. Általában olyan helyeken, ahol nincsen munka és elöregedett a helyi lakosság. Kérdés persze, h ha az elmúlt hónapok home office-a megmutatta egy halom munkakörben nem szükséges a személyes jelenlét, akkor az világvége falváról is működik, ha van internet. Ha pedig nem hiszünk a közismert ellenzéki tényben, h a Nagykörúton túl nincs internet hanem megnézzük a nagyobb szolgáltatók honlapját, látható, h a távmunka bevett szokás lehet a jövőben vidéken is.
2020. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem csok. Tudtommal 1 párnak jár csok és ha vállalnak vagy vannak gyerekek akkor megkaphatják. Amiről szó van nem csok mert egyedülálló fiatalok veszik a házakat. Szerintem van valamennyi megtakarításuk és úgy ad a település vagy az állam hozzá pénzt. Nem tudom ki adja azt a pénzt.
2020. jún. 27. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Van. Utolsó kis falvak a kihalás szélén. Felénk is egy háziorvos komplet házat, rendelőt meg talán 10 milliót kapna ha oda költözne.
2020. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nyilván nem az van, hogy hozzád vágja az ingyen összkomfortos családi házat az önkormányzat hétvégi háznak, ezt Te sem gondolod komolyan. :D

2020. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyes helyeken van ilyen, ahol valami miatt relatív sok az adóbevétel a lakosságszám arányában.
2020. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a cigányok kapják. Sülysáp meg környékérôl hozott felénk egy rakást a polgármester. Egyből házat meg készpénzt kaptak. Abból most 2-3 börtönben van. Szép csapat mondhatom.
2020. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ácsi álljunk meg egy szóra ! Nem mondtam azt,hogy ingyen kapják. Valamennyi önerőnek lennie kell én azt mondtam. Na oszt az egyik cikkben Porva az ilyen település. Jófogáson 1 sincs eladóba. Jól meghirdetik azért ezeket is.
2020. jún. 27. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!