Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jogos, hogy így...

Szerinted jogos, hogy így viselkednek aktivistákkal?

Figyelt kérdés

Fidelitasnak volt egy akciója.

Szemétszedés volt, de az egyik szomszédomat láttam, hogy elküldte őket a fenébe elég durván amikor meglátta a logót rajtuk.


2020. jún. 27. 13:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%

9

deákdomonik, nem nem értem. Szemétszedők szedték a szemetet.

A csoport fidelitásos volt, biztos úgy öltöztek. Én ugyan nem tudom, hogyan, talán mint a focimez, hasonló ruhában? polóban? Nem mindegy?


Miért ki menjen ki hozzád, hogy szemetet szedjen? Ha olyan nagyon fontos, bemehetsz a te favorizált párthelyedre, hogy hozzád küldjenek egy a te pártodhoz valót. Biztos megoldják.

2020. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Félreérted, de leírom mégegyszer: nem az a baj, hogy szemetet szedtek, hanem hogy fidelitasosok. Érted a különbséget?"


Aham, de ha a Societas vagy a mz Ifjú demokraták csoportja lett volna még kezet is fogtál volna velük, nem?


Miért gond ha valaki Fidelitasos? Az összes Ifjú tagozatok közül én is azt választanám.

2020. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

"deákdomonik, nem nem értem. Szemétszedők szedték a szemetet."


Megint: Nem az a baj, hogy valakik szemet szedtek, hanem hogy fidelitasosok voltak ott.


"Miért gond ha valaki Fidelitasos?"


Kapásból fel tudnák sorolni tíz okot, de ez nyilván valamennyire értékrendbeli kérdés. Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy ha valaki engem nyíltan az ellenségének nevez, akkor jogosan vagyok velük szemben ellenséges.

2020. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem klasszul meg lehetne oldani.

Mindenki tegye ki a házára, hogy ki szedje előtte a szemetet. A liberálisok, a momentum, a kutyafarkúak, a dékások, vagy a zöldek, akiket ő szeretne.

És akkor azok fogják szedni, és mindenki boldog lehet.

2020. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14 Akkor a tett magában is hordozza majd a büntetését, mert lesz olyan - mint az említett kötözködő - aki előtt majd nem fog senki szemetet szedni és kész.
2020. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Rendes szomszédod van! Biztosan provokálták őt. Orbán követőitől kitelik!
2020. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

#16

Ne magatokból induljatok ki. 😛

2020. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%

17-es:

"Ne magatokból induljatok ki."


Ismerek fideszes aktivistát, aki nem beszél az apjával, mert az a Jobbikra szavazott.

Úgyhogy én ebből indultam ki.

2020. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen mondanám, hogy helytelen volt, de az ehhez hasonlók (fidelitas, meg a röhejes akcióik) iránt kezd ki apadni minden tisztelet. Undorodom tőlük.
2020. jún. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19

Milyen röhejes akcióik vannak?

2020. jún. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!