Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberjogi aktivisták mit...

Emberjogi aktivisták mit lépnek fel a fasiszta Román miniszterelnökkel szemben aki felakarja akasztani a magyarokat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Romániában nem fognak pattogni. Ott nem mernek.
2018. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, szerintem kellő indok hogy fellépjünk nem gondolod?
2018. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tudom nem olyan durva mintha ... a kedvenceket szidta volna akkor hirtelen leváltották volna polgárháború mellett
2018. jan. 13. 15:17
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Úgy tesznek, mint ha nem hallanák.

Ez a balliberális álcivil szervezetek stílusa.

Itthon náciznak egy Soros plakát miatt, viszont ha külföldön akasztással fenyegetik a magyarokat, akkor síri csöndben vannak.

Tipikus balliberálisok.

2018. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
Imádom amikor valakit a fejlődésben egy csiga is könnyen leelőzne. Szól ez a kérdezőnek meg a 37%-os buzdító honfitársunknak.
2018. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
áh dehooogy tökre szeretik a magyarokat például akkoris kiálltak mellettük.... jah nem nem volt ilyen
2018. jan. 13. 15:24
 7/21 A kérdező kommentje:
56% mi is imádjuk a frappáns személyeskedő kicsit erőltetett magyarellenes propagandáidat és személyeskedéseidet
2018. jan. 13. 15:25
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Én viszont nem imádom, amikor balliberálisok sunyin lapítanak, amikor a balliberálisok kedvenc országában, BezzegRomániában akasztással fenyegetik a magyar kisebbséget.

A máskor nagy kisebbségvédő balliberálisok síri csöndben vannak ilyenkor, csak hogy ne kelljen elismerniük, hogy nem csak antiszemitizmus létezik a világon, hanem magyarellenesség is.

2018. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem akarja felakasztatni a magyarokat, és nem ezt mondta, semmit. A magyar média szokás szerint kiragadott a szövegkörnyezetéből egy mondatot, hogy uszíthasson.
2018. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Megvan az a kép a westernekből mikor egy száraz bokor gurul az úton miközben fúj a szél

na kb ennyire érdeklik ezeket a magyarellneseket "emberjogi aktivisak" a magyarok akasztása

2018. jan. 13. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!