Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak nem mondta egyik...

Orbánnak nem mondta egyik pribékje sem, hogy itt a normálisabbak csak akkor fognak szülni, ha nem "családvédelmi akciófilm" lesz hitellel egybekötve kecsegtetőnek, hanem egy osztrák minimálbért kéne kilátásba helyezni ilyen árak mellett minimum?!

Figyelt kérdés
Novák Kati sem akciótervre fialta szét magát, hanem a 3 millás keresetére. Egy szolidabb életvitelnél 800 ezer keresettel, már lehet vállalnának emberek is gyereket, hogy vakuljanak meg családostól akik ezt gátolják:D

2020. jún. 28. 09:29
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%
Hogy te miért nem pályázod meg a miniszterelnöki széket? Hamár ilyen szakember vagy. Azért ahhoz, hogy legalább osztrák minimálbér teljesüljön, rengeteg tényezőnek kell közrejátszani.Nem egy elszigetelt ország vagyunk, hogy csak úgy kedvünkre változtassuk a dolgokat. Sok olyan világgazdaság szintű faktor van ami ezeket befolyásolja, amihez se te, sem én, sem az itteni emberek tömege nem ért. Amúgy meg 2010 előtt sem volt sokkal jobb a helyzet, ahogy én tudom, lehet magasabb fizetés volt, de nyakra-főre vettek hitelt fel az IMF-től.
2020. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
38%
Tudod van egy olyan mondás: aki liciben a vodkát keverte a narancslével, az jó eséllyel felnőttkorban a maltert fogja. Lehet ma Magyarországon is keresni, csak talán azért tenni is kellett volna, vagy tenni is kellene.
2020. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

"aki liciben a vodkát keverte a narancslével, az jó eséllyel felnőttkorban a maltert fogja"


Nemtudom mi az a lici(biztos ezt szívjátok, ha már pénz nincs)? Én csak gyermeki érdeklődésből kérdeztem, hogy nem uncsi ez, hogy a törpe ellop mindent, ami véletlen marad azt meg elfocizza és fellövi a levegőbe hazaárulóistványkirály ünnep gyanánt? Nem otthon élek(bár azt a tengődést nem sok jóindulattal lehet életnek nevezni)

2020. jún. 28. 10:01
 4/50 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan azt mondod h fejenként 800 ezer forintból lehet ebben az országban szolidan megélni? 🤣 Csodálkozom, h Te miként születtél meg, mert állítom a szüleid sem keresték akkoriban mai 800 ezernek megfelelő összeget. 🤭
2020. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

"Lehet ma Magyarországon is keresni"

Képviselőként, uzsorásként, adócsalóként, népnyúzó vállalkozóként, politikusként, tiborcként, orbán ráhelként, fideszes trafikosként. Itt írorszgban azért ha dolgozol simán van pénz, és nem kell a boltban vakarózni és fejszámolni, mert fussa...

2020. jún. 28. 10:07
 6/50 A kérdező kommentje:
"mert állítom a szüleid sem keresték akkoriban mai 800 ezernek megfelelő összeget" Az olyan Kádár rendszeri 2500ft volt kb. A mai 50 ezres közmunka, meg 28 ezer nyugdíj az kb olyan 100-200ft-nak felelt meg, ami egy heti kaja ha spórol valaki.
2020. jún. 28. 10:11
 7/50 anonim ***** válasza:
48%
a normálisak akkor hoznak a világra gyereket, ha szép szerelemből, szeretetből fakad, nyugodt barátságos családi légkörben, szorgalmas szülői háttérrel. Ha szerényen is, de boldogan fognak élni, a gyereket emberré fogják nevelni. Aki valahogy a pénzt és a politikát mixeli ezzel a kérdéssel, az morális nulla - ne hozzon világra ártatlan gyermeket és ne nevelje lepcsesszájú, pattogó, morális nulla lénnyé. Saját családpolitikámat olvasták a tisztelt olvasók.
2020. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
30%
Miért, szerinted nem lotpak a többiek? Mondtam, és ezt is lepontozhatod. Az, hogy egy ország milyen helyzetben van, sokmindentől függ. Ma nem azt a korszakot éljük, hogy én vagyok pl. Adolf Hitler és most megváltom az országot, hű mekkora jólétet hozok el nektek. Sok dolog a világgazdaságtól függ. A másik dolog: neked nem tűnt fel, hogy az összes keleti ország: Románia, Bulgária, Szlovákia, Lengyelország, Horvátország gazdaságilag gyenge és szegény? Ahogy az országban, úgy a világon is vannak szegények és gazdagok. Történestesen a nyugati országok gazdagabbak, a munkaerőt innen szipolyozzzák el. Annak meg inkább örülnél, hogy valaki felmegy az űrbe. Annó az amerikaiak és szovjetek meg azért versenyeztek, hogy melyik teszi meg hamarabb. Tipikus elfogult, megkeseredett ember vagy,ha a feleséged nem tudnád megdugni, az is a kormány hibája lenne.
2020. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Most azért torokra nem kell támadni! Ha az elmebeteg lakosságnak jó ez, hogy egy elmebeteg törpe kisvasutakra, a családjára, tüzijátékokra, meg focira cseszi el az éhbéren tengődő lakosság adóforintjait, miközben épp hogy éhen nem döglenek, akkor hajrá és elnézést!
2020. jún. 28. 10:17
 10/50 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező: soha nem politizáltam, nem vagyok sem uzsorás, sem trafipaxos, sem adócsaló, sem az általad felsoroltak egyike. Van két szép gyermekünk, mindketten a feleségemmel ebben az országban dolgozunk, van lakásunk, autónk és a gyermekeinknek is mindent meg tudunk adni, amire szükségünk van. Nem élünk luxban, de jó adott körülmények vannak számunkra. Sajnálom, ha te ez az elvakult szűk látókörű ember vagy, aki a fejből darálja: ebben az országban csak tolvajok vannak, stb. , meg életnek sem lehet nevezni bla-bla szövegedet. Össze tennéd te a két kezedet még a magyarországi életszínvonalért, ha tudnád, hogyan élnek emberek Afrikában, milyen nyomorban.
2020. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!