Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak nem mondta egyik...

Orbánnak nem mondta egyik pribékje sem, hogy itt a normálisabbak csak akkor fognak szülni, ha nem "családvédelmi akciófilm" lesz hitellel egybekötve kecsegtetőnek, hanem egy osztrák minimálbért kéne kilátásba helyezni ilyen árak mellett minimum?!

Figyelt kérdés
Novák Kati sem akciótervre fialta szét magát, hanem a 3 millás keresetére. Egy szolidabb életvitelnél 800 ezer keresettel, már lehet vállalnának emberek is gyereket, hogy vakuljanak meg családostól akik ezt gátolják:D

2020. jún. 28. 09:29
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

"Sok dolog a világgazdaságtól függ. A másik dolog: neked nem tűnt fel, hogy az összes keleti ország: Románia, Bulgária, Szlovákia, Lengyelország, Horvátország gazdaságilag gyenge és szegény? "

Nagyon feltünt, bár mi vagyunk az utolsók, mert a románok is kilőtték a despota getcijüket, és folyamatosan börtönöznek is be politikusokat.

Itt mi van? Elloptam és kész..

2020. jún. 28. 10:21
 12/50 anonim ***** válasza:
63%
Te komolyan azt hiszed Romániában jobb a helyzet? Hát nagyon más világon jársz akkor. Igen, börtönöznek be politikusokat, de tudod kit? Olyan mint egy maffialeszámolás. Egyik tolvaj átveszi a hatalmat és úgy iktatja ki a másikat, hogy sittre vágja. ÉS ez megy szépen körbe-körbe. Ha tudnád a román valós helyzetet, biztos nem így beszélnél, de hagyjuk meg ezt az örömöt neked, hogy hát mi vagyunk a legrosszabbak. Ebben csak az az érdekes, hogy a románok meg azt mondjág, ők vannak a legrosszabb helyzetben, a bulgárok szerint meg Bulgária. Akkor most döntsék el, hogy kinek van igaza
2020. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

"Nem élünk luxban, de jó adott körülmények vannak számunkra. Sajnálom, ha te ez az elvakult szűk látókörű ember vagy, aki a fejből darálja: ebben az országban csak tolvajok vannak, stb."


Ha jól szopó pártkáder vagy persze, hogy némi hitellel szalad a szekér és igazad van mert vannak jó "tedd ki had hűljön" jól fizető munkahelyek is, de aki nem tud jól helyezkedni csak kiváló szakmunkás azt az eu elszívta.

2020. jún. 28. 10:26
 14/50 anonim ***** válasza:
75%

"elmebeteg lakosságnak" "elmebeteg törpe " "az éhbéren tengődő lakosság"

Próbáltam jelenti ezt a végtelenül agresszív, hisztérikus és aljas kirohanásod - de úgy látszik marad és jobb is. Akkor nekünk meg az marad, hogy jó tanácsot adjunk: minél előbb lásson orvos, mert nagy baj van a tudatoddal.

2020. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

"Próbáltam jelenti ezt a végtelenül agresszív, hisztérikus és aljas kirohanásod"


Gondolom nagyon bántó a valóság?!

2020. jún. 28. 10:32
 16/50 anonim ***** válasza:
61%
Képzeld, nem vagyok sem prátkáder, sem hitelem nincs. Azért mert te köpködöd a saját országodat, még vannak, akik jól meg tudnak élni és tisztességesen. De ezzel az utolsó válaszoddal bebizonyítottad: ugatsz itt eszetlenül, fújod a betanult szövegedet, de értelmezni egy mondatot nem tudsz: sosem politizáltam, nem foglalkoztam mással, nem nyaltam senkinek, hanem dolgoztam. Az előbb írtam, csak a vak gyűlöleted helyett talán látni is kellene.
2020. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:

"Képzeld, nem vagyok sem prátkáder, sem hitelem nincs. Azért mert te köpködöd a saját országodat, még vannak, akik jól meg tudnak élni és tisztességesen. "


Ne haragudj de én nem köpködtem az országomat,ezt egy elmebeteg hülye nem látja csak milyen disszonancia van otthon. Jó tudom, szoccpoll, csokk, úszómedence, suzuki ingyen étkeztetés a kölyköknek 3db -tól, de ne legyél már szemellenzős!

2020. jún. 28. 10:37
 18/50 A kérdező kommentje:
orbán oltár van, mert az egy jó pont. A nyugdijasok is mondják olyan jaú mert adott 10 ezret, de abban a pillanatban lett egy 300%-os áremelés. 280-ból nem tudsz a hős uccán 160 ezres albérletet kivenni, meg parizerből jóllakni
2020. jún. 28. 10:40
 19/50 A kérdező kommentje:
1 millát kéne keresni a tengődéshez
2020. jún. 28. 10:41
 20/50 anonim ***** válasza:
62%

Most 1,46 a reprodukciós ráta, és emelkedik

10 éve 1,2 volt és csökkent.

A többit tekintsük irodalmi munkássága részének.

Azt látom, fingod sincs, hogyan alakul ki a minimálbér. De mi közöd is volna ehhez?

2020. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!