Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak a környezetetekben...

Vannak a környezetetekben magyar politikus szülővel rendelkező gyerekek? Ha igen, milyen a személyiségük, viselkedésük?

Figyelt kérdés
Csupán arra lennék kíváncsi, hogy éreztetik-e másokkal, hogy az Ő szülei politikusok.

2020. jún. 28. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Polgármester fia volt az osztálytársam.


Neki kb minden meg volt engedve az osztályban is. Meg el is volt szállva magától

2020. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Polgármester lánya. Pedagógusként, minden nap ki kellett nyalni a seggét. Különben, állás nélkül maradok...
2020. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Orbán Viktor fiával, Gáspárral együtt fociztam a jogi egyetemi bajnokságan, visszafogottnak és egész normálisnak tűnt:D


Fletó fiával meg egy focis táborban játszottam, rajta sem látszott semmi.

2020. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elvileg a Gáspár a legnormálisabb a Viktor gyerekei közül, én ezt hallottam. :'D
2020. jún. 29. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem a polgármester mindkét fiát. Teljesen jofejek, nincs velük gond. Egyszer Budán ugyanott buliztunk mint Csányi fia, azon kívül hogy gazdag és tudja is magáról, jófej. Nem ettől függ hogy valaki idegesítő és balfék lesz vagy nem.
2020. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!