Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme ajánlgatnia...

Van értelme ajánlgatnia Orbánnak a méregdrága belföldi nyaralást, amikor már külföldre is olcsóbban lehet utazni és a szállás is olcsóbb, mint az X-edik Mészáros Lőrinc társaság által felvásárolt üdülőhely?

Figyelt kérdés
A Balatont szeretném példának felhozni. Egy kis lángos vagy hamburger akár már négyszámjegyű összeg tud lenni, a szállások is ár-érték arányban nevetségesek.
2020. júl. 3. 08:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért birkák a kerítés mindkét oldalán vannak.....meg olyanok is akik önérdekből támogatják a pártokat.
2020. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

Mi elég sokat utazunk,belföldön meg külföldön is . Itthon az ár-érték arány a borzasztó,nem az,hogy drága. Főleg a szálláshelyek .. Ezt kár tagadni . Ennek ellenére szoktunk menni ,meg máshová is belföldön,de nem ritka,hogy utána megnézem mennyit költöttünk ,és többet mint a Kanári szigetek valamelyikén,akkor azért nyelek egy nagyot :D

Mondjuk kaja ügyben nem tapasztalok évek óta szignifikáns drágulást a Balatonon,illetve a 'lehúzós' vendéglátóhelyek ideje már lejárt ,szerencsére .

Én összességében csak a szállást érzem itthon irreálisan drágának . Az utazási költség meg a kaja nem az szerintem.

Semmi gond nincs azzal,hogy az itthonit propagálják, de ezzel is ők gazdagodnak,nem a magyar turizmus vagy a kisvállalkozók . Azért azt problémának tartom,ha valaki ezt letagadja,mert ezek a tények. Ezeket a cafetériákat sem véletlen,hogy csak belföldön tudod elkölteni .Ha meg nem költöd el,ugyanaz a sorsa: visszavándorol oda ,ahonnan jött ..

2020. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%

"Egy kis lángos vagy hamburger akár már négyszámjegyű összeg tud lenn"


Jóhogy! A 8 euró meg akárhogy is veszem, csak egy számjegyű!

2020. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
47%
Horvátország nekünk mindig jóval drágábban jön ki mint a Balaton. Persze, lehet menni Törökországba, Egyiptomba, Albániába, Bulgáriába, Romániába de nem értem, miért elvárás, hogy itthon kajától kezdve minden olcsóbb legyen? Miért kellene olcsóbb legyen?
2020. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
30%

"Menj külföldre, legalább itthon nem rontod a levegőt!"


Én igaz nem a kérdező vagyok, de kintmaradtam szakácsként, mert itt még senki nem kért, hogy a 2 hete leolvadt nyűrágta fagyasztott bűzlő döghegyből Ízletes gyrostálat készÍtsek a kedves vendégeknek, és a balatoni halászlé sem romlott pangasiusból volt még soha...ja és a fizu 10szer annyika...

2020. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!