Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az ha fideszes...

Miért baj az ha fideszes vagyok és antiszemita?

Figyelt kérdés

A Fideszre szavaztam legutóbb, mert bennük bízom, mert ők talpra állították a gazdaságot, megmentették a devizahiteleseket, támogatják a családokat és a határon túli magyarok támogatására is hatalmas pénzösszeget fordítottak. Munkahelyeket teremtettek, én és a családom is nekik köszönhetjük, hogy meg tudunk élni, de szerintem ezzel nem vagyunk egyedül. Röviden-tömören ezért vagyok fideszes. Tudom, hogy a Fidesz jó kapcsolatot ápol az izraeli miniszterelnökkel és a hazai zsidósággal is pl Köves Slomó. Én viszont antiszemita vagyok, nem részletezném, hogy miért. Ebben az egy dologban tehát nem értek egyet a Fidesszel. És akkor mi van? Ettől még minden más dologban támogatom őket. Még mindig jobbak mint Gyurcsány, aki elakarta adni az országot Izraelnek:

https://www.youtube.com/watch?v=PzG3TwPqXms

A legfontosabb pedig az, hogy Orbán nem engedte be a migránsokat az országba.



2020. júl. 3. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Semmi baj nincs ezzel.


Én is elismerem,hogy a Fidesznek vannak pozitív intézkedései.A családtámogatás terén Magyarországon jóval a nyugati és távol-keleti országok felett áll.

2020. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

1

Igen mert egy működőképes országban az emberek nem csak úgy jutnak saját lakáshoz hogy ha az állam vesz nekik.

Amúgy szép dolog hogy beismered pl azt hogy antiszemita vagy. Én azokat rühellem akik előadják magukat, hogy nem antiszemiták de minden zsidó pénzéhez és mindet meg kéne ölni, meg nem rasszisták de minden cigány/fekete stb bűnöző. Ha már beismered az egy lépés a gyógyulás felé.

2020. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A családtámogatás az egyik legpozitívabb intézkedésük.
2020. júl. 3. 20:32
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem kérdés hanem silány kormánypropaganda.
2020. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Hogy fideszes vagy az nem baj. De hogy antiszemitának tartod magad, az tudatlanságot mutat, főleg, hogy a Kövest említed, aki csak kárt okoz a zsidóknak is az ostoba nyilatkozataival.

Talán, ha részleteznéd, hogy miben áll az antiszemitaságod, kiderülne, hogy nem is vagy az, csak ki nem állhatod az anyagias szemléletű, magukat másoknál többre-jobbra tartó embereket. Akár zsidók, akár nem.

2020. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Bajnak nem baj, hacsak azt nem nezed hogy a sajat bevallasod alapjan duplan tokkelutott vagy.
2020. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj. Bárki lehet duplán ostoba.
2020. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Számomra csak az meglepő, hogy milyen indokok miatt támogatod a fideszt. Ha azt írtad volna, hogy a magánvállalkozók és a felső 30% jobban él, akkor igazad van, mert a fidesz nem hisz a szocializmusban és tényleg inkább a gazdagokat támogatja. Én is érzem és én is örülök neki.


Ami számomra meglepő, hogy azt gondolod, hogy kevésbé adósítja el az országot, mint Gyurcsányék, hisz rengeteg EU-s beruházást kell visszafizetnünk miattuk (mert rosszul írják ki a pályázatokat) és ott van az atomerőmű meg a vasútvonal, amiről mindneki azt állítja, hogy nagyon rossz befektetések. Ezek, ha jól vettem ki, sokkal nagyobb hitelek összesen, mint amit Gyurcsányék felvettek, ráadásul magasabb kamatra, mert az IMF hitellel bele akartak volna szólni a kormányzásba.

A migránsok megint meglepő számomra, mert legjobb tudomásom szerint elég sok migránst telepítettek be, köztük nem egy, nemzetközileg körözött bűnözőt. Ez mondjuk számomra kiábrándító, mert nekem nincs bajom a tisztességes dolgozni és beilleszkedni akaró emberekkel, de a kínaiak sokan kémek lehetnek és már nem is mind esznek magyar/európai kajákat. Van egy saját negyedük Budapesten és ki tudja, hogy mikor jutunk el arra a szintre, mint a franciák, mikor nem merünk bemenni oda. Még rosszabb helyzetben is lehetünk, mert ha megpróbáljuk elfogni a maffiavezért a végén még Kína embargo-t hirdet ellenünk.

2020. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
A családtámogatásuk béna rendszer az egyedülállók szívnak miatta. A külföldi magyaroknak csak a szavaztuk kell. A gazdaságunkban világverő az ÁFA a korrupciónk a második helyen áll EU ban. Mármint a 2. legkorruptabbak vagyunk. M. Lőrincnek dübörög a gazdasága mondjuk az biztos de ő Fideszes neki düböröghet. AZ, hogy neked miért van munkád az kevés ahhoz, hogy az országnak jó legyen.
2020. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Orbán beengedte a migránsokat, évente mindegy 1-2 ezer afrikai, muszlim telepedik le.

Azért baj, mert nagyon sok fideszes politikust utálnod kellene. A 90-es években még a baloldaliak is erről nevezték el a Fideszt. Tehát ha antiszemita vagy, a Fideszt is utálnod kellene.

2020. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!