Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az ha fideszes...

Miért baj az ha fideszes vagyok és antiszemita?

Figyelt kérdés

A Fideszre szavaztam legutóbb, mert bennük bízom, mert ők talpra állították a gazdaságot, megmentették a devizahiteleseket, támogatják a családokat és a határon túli magyarok támogatására is hatalmas pénzösszeget fordítottak. Munkahelyeket teremtettek, én és a családom is nekik köszönhetjük, hogy meg tudunk élni, de szerintem ezzel nem vagyunk egyedül. Röviden-tömören ezért vagyok fideszes. Tudom, hogy a Fidesz jó kapcsolatot ápol az izraeli miniszterelnökkel és a hazai zsidósággal is pl Köves Slomó. Én viszont antiszemita vagyok, nem részletezném, hogy miért. Ebben az egy dologban tehát nem értek egyet a Fidesszel. És akkor mi van? Ettől még minden más dologban támogatom őket. Még mindig jobbak mint Gyurcsány, aki elakarta adni az országot Izraelnek:

https://www.youtube.com/watch?v=PzG3TwPqXms

A legfontosabb pedig az, hogy Orbán nem engedte be a migránsokat az országba.



2020. júl. 3. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Akkor is baj lenne hogy antiszemita vagy ha nem lennél fideszes.
2020. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 readymix ***** válasza:
58%

Kérdező, egyik sem igaz, amit leírtál csupán jól van kommunikálva és a FideSS által monopolizált közmédia ezt tolja a tömegek arcába. Az ellenpontoknak pedig egyre kevesebb teret enged, egymás után fojtja meg a szabad sajtót és TV-csatornákat lásd HírTV, INDEX, Népszabadság és legutóbb az RTL elleni bepróbálkozás.

Annyira művi a felsorolásod, hogy azt gondolnám ez egy troll kérdése vagy valóban rongyból van a szemed és nem látod, hogy mi folyik az országban.


Családok támogatása = intézményes eladósítás, nevetséges családi pótlék (feltehetően szegregációs céllal)

Külországiak támogatása = szavazatszerzés

Gazdaság = lufi-GDP, kitett, kiszolgáltatott, érdemi innováció/hozzáadott érték nélküli

Államadósság = a java még csak most jön

Antiszemitizmus = mire mész vele? Ezek a dolgok soha, semikor nem vezettek semmi jóra.

2020. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

tenyleg antiszemita vagy??

akkor csak az a baj veled hogy meg elsz!!

2020. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért baj, mert a fidesz is egy szemita párt. Ilyen egyszerű.
2020. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14

Ha jól tudom, meg aKDNP-nek is van -ugyan nem szemita, de- zsidó tagozata.

Egyszer még utánajárok.

2020. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!