Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a baloldal a segélyen élőket alapjövedelemmel kecsegteti?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 12:49
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
74%
Nem csak a segélyen élőket. Az alapjövedelmet mindenki megkapná, anyagi helyzetétől függetlenül.
2020. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
65%

Le velük!

A nemzeti keresztény Magyarországon csak a fidesz csókosainak járhat az ingyen élet!!

2020. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
47%
Senki nem kapná meg természetesen. De az agymosottaknak jó kis gumicsont .
2020. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Nem mondtam olyat hogy csak a segélyen élők kapnák...


Amúgy csak hitelekből lehetne finanszírozni... (Egy darabig)

2020. júl. 5. 12:59
 5/51 mindentudó99 ***** válasza:
48%
Utolsó szalmaszál
2020. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%

segélyen élőket alapjövedelemmel kecsegteti


vs.


Nem mondtam olyat hogy csak a segélyen élők kapnák...

2020. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
74%
Segély nem lenne, úgyhogy őket pont pozitívan nem érintené.
2020. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
52%
Szóval befizetem az adót és azt visszautalják majd nekem úgy, hogy annak a 40%-át egy munkakerülő kapja. Nem értem, hogy ez dolgozni akaró embereknek miért imponál. Én az EÜ-jét meg az oktatását hajlandó voltam eddig finanszírozni az elmaradott környéken élőknek, de ha az én pénzemet random cigány falvakban akarják osztogatni, akkor keresek más országot, mert ennél már a stadionnak is több értelme van.
2020. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
58%
Elon Musk, Jack Dorsey, Mark Zuckerberg, hogy csak a leghíresebbeket nevezzem meg, akik szerint az alapjövedelem rendszer lesz a jövő. Egyre inkább jön be ez az ötlet a mainstreambe, és ez csak a kezdet. Max. 10 évet adok, és a fejlett világban mindenhol elfogadott lesz. Ha a Fidesz marad még 10 évig, akkor ők fogják bevezetni. Úgyhogy ne határolódjatok el tőle ennyire, annál kellemetlenebb lesz amikor újra meg kell hazudtolnotok magatokat.
2020. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem az érdekel, hogy kinek jár. Az érdekel miből. Ha mindenkinek alap jövedelem járna, akkor senki nem dolgozna. Ahogy az autó sem megy benzin nélkül úgy az ország sem megy munkások nélkül. Persze mindenkinek csábító a földi paradicsom gondolata, az ingyenpénz, viszont szerintem még nincs meg az a technika Magyarországon amit sugalnak hogy robotizálható lenne az ország. Ezt előbb kemény munkával kell megteremteni ami folyamatban van, aztán lehet alapjövedelemről ingyenélésről beszélni. De szerintem most a jelenlegi generáció nyugdíja sokkal fontosabb kérdés. Ugyanis nagyon is évről évre kevesebb gyermek születik.
2020. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!