Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne azt megoldani,h...

Hogyan lehetne azt megoldani,hogy falvakban,településeken,kisebb nagyobb városokban is annyit érjenek az ingatlanok mint mondjuk megyeszékhelyeken ?

Figyelt kérdés
nagy az egyenlőtlenség ingatlan árak tekintetében. Mondhattam volna fővárost is ,de ezeken a helyeken soha nem lesznek olyan ingatlan árak mint a fővárosban. Turisták :az a tetves airbnb nyomja az árakat fel és a külföldi ingatlanvásárlók). Nyugat -Kelet megyeszékhelyek ingatlan árait még fel sem hoztam. Na a két földrajzi hely között is hatalmas a szakadék.
2020. júl. 6. 17:28
1 2 3 4
 21/36 mindentudó99 ***** válasza:
Hogy ne tuda hazat venni munkaval hitelből mint más. Csak nem mindegy mennybe kerül a ház. Nem is értem iért àllok le vitatkozni. Valóságtól teljesen elrugaszkoditt dolgot írtál ki kérdésnek aminek semmi értelme.
2020. júl. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"18 ne beszélj már hülyeségeket . Aki szegény aztán miből tudna házat venni ?"


Csak van egy nagyságrendbeli különbség a falusi hárommilliós meg a nagyvárosi húszmilliós házak közt. A szegény éppen azáltal tud, hogy faluban sokkal olcsóbb.

2020. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
3 millióért egy ház már jó helyzetben van. Vidéki helyeken 1-2 misiért is láttam én már házat.
2020. júl. 7. 12:23
 24/36 mindentudó99 ***** válasza:

Mar mint hogy jó helyen ezt akartad írni. Elszomorítalak 3 millás ház lepukkant helyen van

Jobb faluban 10 milla egy Kádárkocka amire keg 8 at kell költeni.

2020. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

"Jobb faluban 10 milla egy Kádárkocka amire keg 8 at kell költeni."


Mondjuk Budapest agglomerációjában vagy megyeszékhelytől 5Km-re lévő elővárosban esetleg.

Konkrétan ilyen pénzért már 20-30 ezres kis városokban kapsz házat, amiket írsz.

2020. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
abszolút egyet értek a huszonötössel ! Annyiért az ember nem az ilyen helyekre megy.
2020. júl. 7. 14:55
 27/36 A kérdező kommentje:
anyukám 6 ezer fős helyen lakik. Jó környék és 10 milliót sem érnek a házak. 5-6 milla egy kocka.
2020. júl. 7. 14:57
 28/36 A kérdező kommentje:
Már ha fel van újítva vagy nem kell rákölteni akkor ilyen áron mennek ott a házak.
2020. júl. 7. 14:57
 29/36 mindentudó99 ***** válasza:
Én 65 kilómeterre lakom Budapesttől hát itt bizony tíz alatt normális házat nem kapni. Persze az is felújítandó. Most tekíntsünk el a düledező vájog viskóktól. Bács megye
2020. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Én 65 kilómeterre lakom Budapesttől"


A válasz a kérdésedre, az Budapest agglomerációjának a határa. Azért olyan drágák az ingatlanok, pláne ha a kecskeméti és nem a kunszentmiklósi oldalon van.

2020. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!