Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely a 140...

Karácsony Gergely a 140 ígéretéből, eddig mennyit tartott be?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 20:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

#24,27,29, hangsúlyozom, hogy nagyra értékelem, hogy a Tarlóst dicsőítő lista javáról elismered, hogy végül egy hatalmas kudarc, és bevallom, csak most vettem észre, hogy a patkányinváziót sem kérdőjelezted meg, tehát azt a kudarcot is elismerted, csak azt kérdezted, hogy meddig tartott. Bevallom, fogalmam sincs, de jóval tovább, mint tarthatott volna. Itt nem volt szokás patkányokat látni szabadon (pl. utcán), pláne ilyen nagy mennyiségben.


Ezekről valahogy nem beszél a közmédia, vagy legalábbis nem jutott el hozzám. A Lokál is igazán beszámolhatott volna róla, hiszen annyira törekednek az igaz hírek közlésére.


És hozzá lehet még tenni a parkolási mutyit is a listához, az is többségében fideszes találmány, ami mostanra megszűnt, és nem véletlen, hogy Orbán könnyen szivatja az önkormányzatokat az ingyenparkolással. Különben nem tette volna. Nem véletlen, hogy a járványt követően Orbánnak köszönhetően Budapesten lett a legszennyezettebb először a levegő. Biztos erről szól a környezetvédelmi stratégiája a Fidesznek, vagy nem értem.

2020. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem Fideszesként is látnia kell az embernek, hogy ez az ember tehetetlen, töketlen, igazából nem csinál semmit, csak birkózik a kormányzattal, és megzsarolja őket, a teljesítménye egy nagy 💩💩
2020. júl. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Bár Tarlós lett volna ennyire "szar és tehetetlen" és ilyen hozzáállású! Budapest akkor lényegesen jobb helyzetben lett volna, de rá egyik sem volt igaz.
2020. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!