Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tett Tarlós ténylegesen a...

Mit tett Tarlós ténylegesen a Lánchídért 9 év főpolgármestersége alatt fideszes kormányi hátszéllel? Hogy van pofája most hőzöngeni?!

Figyelt kérdés

2013-ban már lehetett tudni, hogy erősen rossz állapotban van a Lánchíd, mégse tett érdemben semmit se. Nem korlátozta a forgalmat, nem tiltotta be a híd állapotát erősen rontó tűzijátékot, nem csökkentette a sebességhatárt, pedig ezekhez még pénz se kellett volna. Mégis van pofája ujjal mutogatni Karácsonyra, holott önmagába kéne szállnia nagyon sürgősen, és minimum bocsánatot kérnie, és aztán eltűnnie némaságban a közéletből. Nem így gondoljátok? Ha nem, miért nem?


[link]



2020. júl. 8. 17:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
34%

10

A Kvassayt "a Geri' újíttatja?


Hol van erről valami? Mert az M1.en tényleg nem volt eddig még.

2020. júl. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

No lám, no lám! Az a szuper M1 "elfelejtett" valamit?!

[link]

2020. júl. 17. 07:07
 13/32 A kérdező kommentje:
A K-híd felújítása is tervben van, és még sok más is. Nem tudom, hogy hol élsz te, mire alapozva mondod, hogy a Lánchídon kívül szinte semmi felújítandó dolog nincs, ehhez képest ha kimegyek a városba, rengeteg helyen látok kisebb-nagyobb felújítást, mint pl. a metró, amit azért majd ki kell fizetni, a 2-es, 24-es villamospálya, és még egy rakat, amit nem jegyzeteltem, de látom, hogy van, történik valami. Igen, ez természetes, nem kell hozzá nemzeti konzultáció, országszerte "végzem a dolgom", "Budapest jobban teljesít" óriásplakát. De a köztévének legalább a jelentősebb és főleg tartósabb forgalomváltozásokról és okáról azért illene beszámolnia legalább egy fél perces hírblokkban. Érted, egy szimpla motorbalesetről mennyi ideig képes beszélni, ami mennyi embert érint, és mi a jelentősége, és egy ilyen jellegű hírről mennyit beszélnek. Valami szerintem nincs rendjén.
2020. júl. 17. 07:20
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Hol hőzöng(ött)?
2020. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Tényleg jó lenne, ha mutatnál itt egy videófelvételt, amin látszik, hogy hőzöng, különben kénytelen lennék azt hinni, hogy hazudsz.

Az, hogy kijelenti, hogy igazságtalanság történik, Budapesttel és a budapestiekkel szemben, az egy más dolog.


Segítek:

hőzöng (ige)


1. Hangosan elégedetlenkedik; nagy hangon, kiabálva tiltakozik, követelőzik.


A munkások az iroda előtt hőzöngenek, mert kevés a fizetés. A részeg az utcán hőzöng, mert elküldték a kocsmából.



2. Szájaskodva kérkedik. Túl nagy hangon, öntelten dicsekszik, hősködik.


A második helyezett még most is hőzöng, hogy legközelebb ő fog nyerni. A legény addig hőzöngött a nagy erejével, amíg le nem győzték.



Eredet [hőzöng < hős + -öng (igeképző)]



[link]

2020. júl. 17. 09:38
 16/32 anonim ***** válasza:
Tehát hol a videófelvétel?
2020. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hoppsz ez egy érdekes helyzet, mert benéztem a kérdést, és úgy láttam, hogy Karácsonyra állították, hogy hőzöng, amit képtelenségnek tartottam. Erre volt a hozzászólásom, és csak később vettem észre, hogy a saját kérdésemről van szó, amit félreolvastam. Természetesen így is megállja a helyét, Tarlós hőzőngését kell bizonyítanom. Nem lesz nehéz, mert elég gyakori szokása volt.
2020. júl. 17. 09:48
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

17

Dehogy volt szokása. A Tarlós mérsékelt ember.

2020. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18%

Ez a tarlós nem az a tarlós, aki szdsz-es volt?

Mert akkor az mindent megmagyaráz!

2020. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%

19

Ja, persze. Addig volt szdsz-es, amíg az szdszről ki nem derült, hogy ott mentik át a kommunizmust.

Szóval 94-ig.

2020. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!