Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ismert pedofilt miért nem...

Az ismert pedofilt miért nem közösítette ki a baloldal?

Figyelt kérdés

Egy pedofília miatt elítélt bűnöző mai napig politizál a baloldalon. Ráadásul újabban Gajda Péter MSZP-és politikus társaságában látható.


[link]


[link]



Ezt a kérdést elsősorban azoknak a figyelmébe ajánlom akik annyira agyamentek, hogy még a Kaleta ügyet is a Fideszre próbálják hárítani - ész nélkül!



2020. júl. 10. 09:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
69%

"a Kaleta ügyet is a Fideszre próbálják hárítani - ész nélkül!"


Ész nélkül? Ha van egy nagykövet, akit egy adott ország kormánya jelöl ki, azért az adott ország kormánya felelős, jelenleg ezt a kormány a Fidesz-KDNP adja, ezek után, akkor miért is nem felelős a Fidesz a Kaleta-ügyben?

2020. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

"hogy még a Kaleta ügyet is a Fideszre próbálják hárítani - ész nélkül!"


A gyíkfejűek aknamunkája!

2020. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
8%
Ezt a kérdést -az #1-ben feltettet megválaszolod nekem- utána készségesen foglalkozok a tiéddel is.
2020. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
43%

A Kaleta-ügy 99%-ban a Fidesz sara. Az is, ahogyan a "független" bíróság, a kézivezérelt ügyészséggel karöltve ilyen piti büntetést szabott ki rá.


Én megnéztem volna Kaleta úr arcát, ha közlik, hogy letöltendőt kap. Kedves, szimpatikus, izomagyú cellatársakkal, akik már tudják róla, hogy pedofil bűncselekmény miatt ítélték el. És kevés a börtönőr, hogy mindenkire állandóan figyeljen. :DDDD

2020. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

""Ész nélkül? Ha van egy nagykövet, akit egy adott ország kormánya jelöl ki, azért az adott ország kormánya felelős, jelenleg ezt a kormány a Fidesz-KDNP adja, ezek után, akkor miért is nem felelős a Fidesz a Kaleta-ügyben?""


Kérlek előbb tájékozódni szíveskedjen!!!!


Kaleta Gábor már Gyurcsányék alatt is konzulként szolgált.



[link]

2020. júl. 10. 10:14
 6/33 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Ha igaz az, amit állítasz, hogy Kaleta baloldali elvtárs, akkor az azt bizonyítja, hogy a a fideszed ezer szállal kötődik az azonos gyökérzetű ikertesóihoz.

2020. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
40%

Arra válaszoltam, csak nem fogtad fel.

Sebaj, a fideszben elég ez a teljesítmény!

2020. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
26%

Baloldalit nem lehet kiközösíteni.

kaletának pedig nem sok köze van a fideszhez,ez már ezerszer le lett itt írva,de van,aki még mindig nem látja.Pont nyilatkozta Orbán,hogy ha rajtuk múlna,5 ször ekkora büntetést kapott volna Kaleta,ha meg rajtam,akkor életfogytiglant.

2020. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%

Valami egyéb kérdező? Úgy nem tudom feltűnt-e, de tíz éve a Fidesz van hatalmon.


akkor újra:


Ha van egy nagykövet, akit egy adott ország kormánya jelöl ki, azért az adott ország kormánya felelős, jelenleg ezt a kormány a Fidesz-KDNP adja, ezek után, akkor miért is nem felelős a Fidesz a Kaleta-ügyben?


Tehát Peruba nagykövetnek mikor is nevezték ki? Melyik kormány alatt? Akkor? Mondom, tessék magyarázd el szépen, hogy miért NEM felelős a Fidesz semennyire sem az általa kinevezett nagykövet kapcsán? Tényleg így a véletlen fújta oda Peruba? Ezt dobta a gép? Vagy a végén ki fog derülni, hogy valójában erről is a Gyurcsány meg a Soros tehet?

2020. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
48%

Nem lett volna ilyen enyhe ítélet, ha nem a Fidesz kölyke lenne.

Tudom, korábban nevezték ki, de nyilván 2010 után narancsbőrbe öltözött Kaleta, mélyen vallásos lett, és a megfelelő s..gget olyan intenzitással nyalta, hogy ellensúlyozni tudta korábbi BALlépését. És ha már az akolban van, akkor a pedofília is bocsánatos bűn.

Figyeljétek meg, a társadalmat irritáló enyhe büntetések, kényszerintézkedések esetén sokszor megszólalnak politikusok. Pl. Éva Rezesova házi őrizete kapcsán is. Most mindenki hallgat, de csendben elintézték, hogy ez szörnyeteg gyakorlatilag megússza.

Lehet, hogy azért is bocsánatos bűn, mert esetleg más politikusok is ugyanezt, vagy még durvábbakat csinálnak, csak ott nincs nemzetközi szál, ami miatt a hatalmon levők kénytelenek lennének bíróság elé állítani.

2020. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!