Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hír TV kivonult egy újságíró...

A Hír TV kivonult egy újságíró lakásához, megmutatták a lakcímét. Ezt lehet?

Figyelt kérdés

Jogilag biztosan mert csak nem mentek volna, ha nem. De erkölcsileg ezt lehet? Ha elkezdik zaklatni, megtámadják, ki lesz a hibás? A Fidesz most rátámad az újságírókra? Lehet hogy az Index után a 24.hu megy a levesbe?


[link]



2020. júl. 11. 08:13
A kérdező szavazást indított:
Meg lehet mutatni egy újságíró címét.
Nem lehet.
Lehet de nem etikus.
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokszor csak beszélünk a GDPR-ről aztán speciális népi szokás szerint mineenki úgy értelmezi, ahogy...
2020. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha jól értem, ő egy közszereplő. Nyilván én pl. nem hoztam volna nyilvánosságra, ahogy egy rendőrét (tudom, közalkalmazott, de ugyanúgy mocskos ügyeket tárnak fel) sem, mert a kitúrt ügyek miatt akár az élete is veszélyben lehet. Meg ott van azért egy kisgyerek is, talán nem kellett volna ezt figyelmen kívül hagyni.
2020. júl. 11. 08:58
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a moslék szenny csatornának mindent lehet!
2020. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Érdemes megnézni, hogy a csaj miket írt, Tiborcz, Mészáros, Orbán Ráhel, tűzijáték, rengeteg felcsúti mocsok. Írjátok be a Googleba a nevét meg hogy Mészáros.


[link]


[link]


[link]

2020. júl. 11. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Azért, mert azt a címet adta meg Hadházy, hogy oda lehet postázni neki a kérdőíveket. Ezért vonukt oda a Hír tv stábja, hogy megérdeklődje, ki lakik ott.

Az újságíró nevét pedig nem közölték nyilvánosan.

Utána kellene nézni a tényeknek, mielőtt benyalod a baloldali propagandát.

2020. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
A cikket olvasva Hadházy adta meg az adott címet . Most ha perre megy vele az ujságíró az egyetlen perelhető személy Hadházy Ákos ( már ha nem csinált valamilyen szerződést a tulajdonossal de annyira biztos nem hülye ő sem )
2020. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Hadházy Ákos adta meg nyilvánosan azt a címet.
2020. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem, ezt a címet adta meg Hadházy: 1401 Bp. Pf. 152 postafiók


Ez egy postahivatal. Hogy lakna ott? A riporter szerint a csaj címe Lövölde tér.


Nézzétek meg a Google Maps Street View-ban: a ház egyik oldala Városligeti Fasor, a másik Lövölde tér. Aki kicsit is ért ehhez egyébként az tudja, hogy magánházban postafiók nem üzemelhet.

2020. júl. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!