Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom ezt az aktuálpol...

Csak én látom ezt az aktuálpolitikában?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években eléggé eldurvult a magyar politika. Néha úgy érzem, hogy már sem a kormánynak sem az ellenzéknek nem áll módjában jobbá tenni a magyarok életét, hanem csak azt nézik, éppen hogyan tudnának keresztbe tenni a másiknak, hogy a másik miért lophat ők meg miért nem esetleg fordítva. Csak én látom ezt vagy mások is?

2020. júl. 11. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen így van
Részben így van
Nincs így
43 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ebben csak az a fura, hogy Orbán egy fogyatékost az orszag leggazdagabb emerévé tesz, és el van nézve.

De amikor Gyurcsány-Kormány lebukott egy pár millió forintos Nokia dobozzal, akkor Gyurcsányt már kiakarták végezni a Turbó-magyarok.

2020. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Ezért mondom, hogy itt már csak az fontos hogy a másik valahogyan rossul járjon.
2020. júl. 11. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

1-es!

Mi a faxért turbó-magyarozol itt állandóan? Így csak azt éred el, hogy a mondandód hiteles része is hiteltelenné válik.

Egyáltalán mi az, hogy turbó-magyar? Van esetleg turbó-zsidó is, vagy turbó-cigány?

2020. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Az extrem nacionalistakra gondol, amugy szerintem Orbant is van aki kivegeztetne... Mas kerdes h az egesz vilaggal van a baj h a tarsadalmi retegek ennyire szetnyilhattak, itthon meg a lakhatad olyan draga h mar egy mernok is inkabb kulfoldre kell menjen mosogatni mert jobb eletszinvonalon elhet ugy.
2020. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol így van, mindenhol keresztbe tesznek egymásnak az ellentétek. De Magyarországon évek óta ez jelen van. Valamikor ketté szakadt az ország, és azóta csak azt nézik jobbra vagy balra lépjenek, meg hogy keresztbe tegyenek egymásak. De azt nem vitatnám el hogy van olyan, aki tényleg az oszrág érdekeit nézi. Az is lehet hogy mind, de magukét is természetesen, kinek mi a fontosabb. A gon csak az hogy sok bába között, hatalom és pénz jegyében, a gyermek és a nép elveszett. A megoldást az jelentené, ha nem a külöbségeket néznék, mondom ezt Európai és világszinvonalban is, hanem hogyan tudnának valami jót cselekedni közösen. Az ellentétek mindjárt erősítenék az országot, és nem gyengítenék. Mint a táncban. Egyet jobra, egyet balra!
2020. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Az ellenzék legnagyobb baja, hogy nem ők lopnak.


Már nem lehet a korrupció vádjával érvelni a liberálisoknak, hisz karácsony első tette mi volt? Visszahozta a régi arcokat, felemelte a tanácsadói létszámát és fizetésüket.


Ezerszer inkább a Fideszre szavazok, mert sok jót is tesznek : tartósan alacsony a rezsi, nem volt villanyáremelés, folyamatos béremelések vannak, alacsony az infláció, családtámogatás folyamatos bővülése

2020. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Kedves négyes a nővérem mérnök és bőven jól megél itthon nem kell mosogatnia külföldön csak szólok. Így beszélj a magyar mérnökökről és nem csak ő él meg jól mérnökként.
2020. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Mennyit keres (kepzeld en is mernok vagyok, de nem elek jobb eletszinvonalon mint egy kinti mekis) (igaz csak most kezdtem de akkor is vicces) az is erdekel, h itthon fizet-e alberletet. Az a baj, h fogalmatok sincs, h mit kaptok mennyi penzert itthon es kulfoldon. Nezz meg egy osztrak varost es egy budapesti keruletet, es gondolkozz el mi mennyit er.
2020. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincsen, hogy mennyit keres kint egy mekis de simán megél ma egy mérnök itthon pedig ő se dolgozik régen. Építészmérnök amúgy. Szerintem se jó ez az ország de ne mondjuk már azt, hogy nem élhet jól sok diplomás ember.
2020. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Kezdo mernoki fizu atlag 250 netto epitesznel lehet meg kevesebb is, egy rendesebb alberlet budapesten 150korul mozog ez egy lakas kb 60nm es itt is eleg jo arat mondtam. Egy a minimal fizu osztrakoknak kb 1800 eur az kb 700rugo a lakhatas meg alig dragabb mint itthon es a minoseg kulonbseg oriasi.
2020. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!