Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kimentek Angliába vagy...

Akik kimentek Angliába vagy az osztrákokhoz, németekhez szóró lapozni, mosogatni stb. azok miért szólnak bele folyamatosan a magyar aktuálpolitikába?

Figyelt kérdés

Csomó helyen olvasom, hogy "kintről" szidják a kormányt úgy hogy azt se tudják mi van itthon, közben azért próbálják éreztetni nekik menyire bejött az élet a mosodába.

Szerintem ha valaki elhagyja az országot, az ott politizáljon ahol gazdasági migránsként dolgozik.


2018. nov. 22. 22:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Az erdélyi, szlovákiai, kárpátaljai magyaroknak mi közük az országhoz?

Magyarországon élnek, dolgoznak, adóznak?

Nem.

Akkor mit szólnak bele Magyarország belügyeibe?

2018. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 próbálj a kérdésre koncentrálni, nem az erdélyi magyarokról volt szó.
2018. nov. 22. 22:30
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki ott mosogat és szidogat, ahol tud.
2018. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván tudják, hogy mi van itthon, ha elmenekültek.
2018. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Attól mert valaki nincs az országban még lehet tájékozott az itthoni helyzetről. De ha nem az, akkor is joga van elmondania a véleményét.

Ahogyan attól mert valaki itt van az országban még lehet hogy abszolút nincs tisztában a valósággal.

Bárki aki fontosnak érzi, hogy véleményt mondjon az ügyben az mondhassa el mindig is. Csak legyen olyannak is szabad véleményt mondania, aki kijavítja ha téved vagy elmondja ha ellenkezőleg gondolja, látja, érzi.

2018. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Lazy Lover ***** válasza:
82%
Tudod van már internet ès tudnak informálódni ill aki itthon maradt azzal komunikálnak te agyas....
2018. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem mentem ki, de szerintem az állampolgárt megilleti a szavazati jog mindegy hol van.

És igen is szóljon bele mindenki. Az lenne a legjobb ha 90+% lenne a részvétel.

2018. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek igen nagy többsége (akár kormánypárti, akár ellenzéki) úgy szidja a maga mumusát, hogy közben fingja sincs arról mi van körülötte, de nagyon királynak hiszi magát. Ez teljesen független attól, hogy külföldön van vagy itthon. Én is tök jól tudom szidni itthonról a politikusokat, pedig soha nem beszéltem eggyel sem. ;)
2018. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 szántóvető ***** válasza:
90%

mindenhol lehet fogni a Magyar tv-adókat és internet is van:az érved tehát primitív és megmosolyogtató.ahhoz pedig az égvilágon semmi közöd hogy ki és milyen célból szól bele bármibe is.

"Szerintem ha valaki elhagyja az országot, az ott politizáljon ahol gazdasági migránsként dolgozik."-szerintem pedig ott ahol szavazati joga van.

2018. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

1. attól függetlenül még hogy kijöttünk "szórólapozni vagy mosogatni" (még ha csak ez a két opció lenne, remélem azt vágod hogy akkor is ötször annyit keresünk mint Te drágám, elég sok keserű irigység van ebben a megjegyzésben.. mi van, neked nem jött össze, mi?), ismerhetjük a magyar helyzetet

2. család, barátok lehetnek magyarban, ami miatt érdekelhet is a helyzet

3. sokan nem örökre terveznek, és nem sz a r ba akarnak visszamenni

4. ha MAGYAR ÁLLAMPOLGÁR, akkor teljesen mindegy akár Amerikában akár Afrikában van. ugyanolyan jogai vannak mint minden más magyarnak. tessék, remélem meg vagy elégedve.

2018. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!