Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki aki nálam jobban ért...

Valaki aki nálam jobban ért az aktuálpolitikához elmagyarázná nekem ezeket?

Figyelt kérdés

Most Karácsony győzelme azt jelenti, hogy a főváros megint MSZP párti lett?

Tarlós annyira rossz volt, hogy inkább Karácsony, vagy a Fidesz annyira rossz, hogy inkább az MSZP?

Puzsérnak jobb lett volna ha Tarlós nyer, vagy mi számított volna Puzsérék esetében győzelemnek? Csak a százalék, vagy az is számított, hogy leváltják vagy sem Tarlóst?

Nem értem én ezt. Puzsér vagy 5%-ot elért, ezt csak én látom soknak így elsőre?

Szóval, hogy most ennek milyen jelentősége van?


A másik, hogy Győrben ennyire szar jelöltek voltak, hogy a lyukas zokniban, kutyapózban prostikat kefélő Borkai is jobbnak látszott, mint bárki más?



2019. okt. 15. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Pontosan
2019. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem MSZP-párti, moslék párti lett Budapest...és most minden és mindenki belezöldül. Ha nincs a Borkai ügy, lehet más eredmény született volna. Fletó meg röhög a markába, Geri meg majd összefossa magát. Ez van, szép jövő.
2019. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem lett a főváros MSZP-s. az összefogásban részt vevő pártok szerint ultraliberális-zöld lett.

Az MSZP már múlt.

Puzsért nem értem.

Borkai munkájával úgy néz ki nincs baj. Valami életkori válságban lehet, mint férfi. Annyi idős.

2019. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Tarlós sokkal kevésbé volt erkölcstelen jelölt, de persze az ő idejében is loptak. Lásd patkányirtás-ügy. Sokan azt hiszik, Karácsony jobb lesz, mert nem látnak át rajta. Sokkal rosszabb lesz, ahogy az MSZP volt 2002/06 után, vagy a franciáknál Hollande és Macron.
2019. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Karácsony sosem volt igatán MSZP-s, ő inkább zöld-liberális.
2019. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Karácsony az előválasztásból kikerült nyertesként indult és nem mint mszp-s. (egyébként párbeszédes volt)

Karácsony hazudik mint a vízfolyás és korrupt is. Ezért mindegy a fidesznek, hogy ő vagy Tarlós-e a polgármester.


Tarlós, mint karbantartó jó volt, ha valami elromlott azt megcsinálta, viszont nem vitte előre a város fejlődését, nem volt víziója. Azt szerették volna a Budapestiek, hogy ez változzon, haladjon előre a város.


Karácsony leígérte a csillagokat az égről és mint messiást istenítették mindenhol, így ő kapott több szavazatot.


Puzsér átlát Karácsonyon és azt vallja, hogy a kisebbik rossz választása eddig csak nagyobb rosszt okozott... Ezért ellenezte Karácsony indulását.


Győrben nem tudom mi történhetett, de szerintem aki fideszes, az nem értesült a történtekről vagy ha értesült is, nem hitte el, és azt gondolta, csak mocskolódás, mivel ő nem látta a videót, mert nincs internetje, vagy nem ért hozzá.

2019. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én csak azt láttam, hogy megint előkerült egy ilyen Karácsony valahonnan. Ilyen, akin látszik, hogy egy semmi, egy báb, akit a háttér irányít. Legutóbb pedig Gyurcsány volt ilyen. Hogy bárminek eladják aminek az emberek örülnének. Liberális, ultrazöld, és a nyugdíjas nénik álma. Közben nem hallottam róla előtte semmit. Hogy mit csinált, miért indul, min változtatna. Nekem ő valamiért a nagyobbik rossznak látszik most. Ijesztő, hogy az embereket újra meg újra megvezetik ugyan azzal a trükkel. Tudom, hogy a másik is nyomorult banda, és nekem sem tetszik amerre a főváros "fejlődött", emlékszem azon is kiborultam, mikor a metrókban műanyag került a márványkövek helyére, azt sem tudom ki intézte, de az a baj, hogy amivel Puzsérnak baja van, az szinte minden városban probléma. Nem csak a zöld terület hiánya, hanem a semmilyen közlekedés, a nem emberekre tervezett utcák, parkok és terek. Ezért azt is gondolom, hogy amit ő szeretne, az kevés, ill. rossz a sorrendi megközelítés. Nem látom akkora vereségnek az eredményt Puzsér részéről, arra úgy is hamar rájönnek, hogy Karácsony ugyan úgy hazudott, mint az MSZP bármikor. (Nem tehetek róla, úgy néz ki mint Gyurcsány.) Ha hoz egy jobban felépített tervet, és össze tud hozzá szedni hozzáértő embereket akikkel ki tud állni a következő választáson, simán lehet esélye. Na nem mint polgármesternek, de azt is neki kellene kerítenie valahonnan.
2019. okt. 18. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!