Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért csak egy...

A kormány miért csak egy ilyen semmit nem érő intézkedést vezetett be a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés

Napok óta arról szólnak a hírek, hogy Gulyás Gergely vasárnap délelőtt bejelent valamit, és komoly szigorításokra kell számítani. Én meg már örültem, hogy végre visszahozzák a kijárási korlátozást, és zárva lesz újra minden. Ehelyett annyit csináltak, hogy kategóriákba sorolták az országokat. Ráadásul szín szerint. Hol vagyunk, az óvodában? Legalább egy szigorú határzár, és senki ne mehessen se ki, se be de még ez sem. Gyakorlatilag annyi történik, hogy aki bizonyos országokból jön be, azt szépen megkérik, hogy tesztelje magát vagy menjen két hetes karanténba. Ennek az egésznek semmi értelme.

Pusztít a második hullám, és a kormánytól komolyan egy ilyen nesze semmi fogd meg jól intézkedésre tellett? Ráadásul több orságot sem látok egyik színkategóriában sem. Hol van Olaszország, Franciaország, vagy Ausztria mint legveszélyeztetettebb közül valók? Az már egy fekete kategória leszm csak elfelejtették megemlíteni?



2020. júl. 12. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

"Én meg már örültem, hogy végre visszahozzák a kijárási korlátozást, és zárva lesz újra minden"


Balaton szezon van. Kell a pénz. Addig semmi se lesz lezárva.

2020. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha pedig szigorú korlátozásokat vezetettek volna be, most azért sivalkodnál. :D Fárasztóak vagytok. :)
2020. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 árokpart ***** válasza:
77%
Miért akarsz kijárási korlátozást? Ez a szorongásos depresszió egyik tünete.
2020. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 árokpart ***** válasza:
67%
A másik mond neked valamit az, hogy gazdaság?
2020. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező,


te államcsődöt akarsz?Mert, ha újra bezár minden, akkor nem csak köhögni fog a gazdaság, hanem fuldokolni.Ez senkinek nem lenne jó.

2020. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
A kérdező azt akarja sugalni, hogy lám lám milyen lágyszívű és lakosságbarát a kormány - a baloldalhoz képest.
2020. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Azt én sem értem, minek akartál volna kijárási korlátozást, ezt a jelenlegi belföldi esetszám egyáltalán nem indokolja (ne érts félre, majd fogja, ebben biztos vagyok).

Az országok besorolása és a bejelentett "intézkedések" tényleg komolytalanok, egyértelműen politikai-gazdasági megfontolások alapján vannak az országok besorolva, és nem az adott ország járáványügyi helyzete szerint. (USA, Románia "csak" sárga???)

2020. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Csak tök jó hogy jövő héten jön a Forma-1 és a kedvükért a seggüket törlik a korlátozásokba. Ennyit ér a fidesz.
2020. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha Magyarországon nincs saok fertőzött, és momentán nincsen, akkor minek kéne itthon korlátozni? A maximum amit lehetne csinálni az újra a határellenőrzés illetve a határzár visszaállítása. Az mondjuk igaz, hogy ez így egy semmi, amit bejelentettek.
2020. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
60%

"Én meg már örültem, hogy végre visszahozzák a kijárási korlátozást, és zárva lesz újra minden"

Te nem vagy észnél! Nincsen itt semmi baj. De nem Vitya miatt, hanem mert rohadt szerencsésen megúsztuk első körben(többnyire a védőoltások miatt).

Majd ha lesz akkora gond, gondolom bevezetik újra.

Inkább az emberek gondolkodását kéne megváltoztatni. K.ra nem veszi fel a maszkot a sok paraszt! Pedig alap kéne hogy legyen!

A kormány intézkedései mindig is egy kalap szar voltak. Ha rajtuk múlt volna már rég szétszopatta volna az országot a koronavírus, kb. mint Amerikát. De nem rajtuk múlt, hanem sok szerencsés dolog egybeesésén.

A bevándorlók is itt vonultak Pest utcáin, kb. egy évre rá kezdték a kerítést is építeni! Ha azoknak is Mo. lett volna a célpontjuk, már rég anarchia lett volna itt. Akkor is csak tököltek, majd arra verik a nyálukat mekkora királyok voltak, és ezt kb. utólag mindenki el is hiszi, többnyire azok akik még csak nem is látta őket, puffog a bevándorlókra, de szemtől szemben meg elnézne, elfordulna, "jóvanazúgy", nem az én dolgom, beszari szar itt mindenki!

Visszatérve: megfelelő és legfőképpen elegendő védőfelszerelés sem volt a kórházakban. Nem véletlenül tudom ezt. Fos ez az egész! Csakis kiba...tt szerencsénk volt.

2020. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!