Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok között mennyi a...

A magyarok között mennyi a koronavírus-rettegő, és mennyi unja már a hisztit?

Figyelt kérdés

Én az utóbbi csoportba tartozom, és most vonattal utazom, és nagyon jók a tapasztalataim, sok kocsit küld a MÁV, mind szinte tele van, az emberek jókedvűek, nevetnek, nem maradnak otthon, elvileg kötelező a maszk a vonaton, de nem bírják betartatni, 30 emberből 2-n van, közülük az egyik a kaller, de neki is le van húzva az álla alá.


Ha azt látják, hogy nem bírnak már a néppel, úgysem vezetik be a korlátozásokat, inkább bevállalnak egy magasabb mortalitási rátát, ami még mindig töredéke a más önkárosító szokásokból fakadónak.


2020. júl. 12. 18:05
1 2
 1/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
52%
Én meg az előbbi csoportba tartozom, mert veled ellentétben van felelősségérzetem.
2020. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
kezdődik...
2020. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Én unom már a hisztit
2020. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én már nem is magát a vírust unom, hanem ezt az örökös dilemmát, hogy melyik a kettő véglet közül.
2020. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Középút nincsen?
2020. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Én azokat unom, akik mindenáron közölni akarják másokkal, hogy ők milyen fantasztikusak, mert nem hordanak maszkot. Mint az a 30 éves amerikai, aki ugyanezt gondolta, elment egy buliba ahol elkapta a másik hülyétől a vírust, majd meghalt.

Senki nem kíváncsi a hülyeségedre, oszd meg a többi értelmessel, biztosan van valami fb csoportotok, meg titkos köszönésetek.

2020. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Látom valamelyik fogyatékos kisköcsög megint itt őrjöng...
2020. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármelyik csoportba túl sok ember tartozna. A legtöbb ember nem ilyen szélsőséges.
2020. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ellenôr, nem ahogyan te hívod. 😉
2020. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 árokpart ***** válasza:
33%
Itthon Magyarországon teljesen felesleges a maszk. Igazad van kérdező azok rettegnek akiknek nincsen életük. Nem kell semmilyen titkos csoportba tartoznunk, mert mi nemzeti érzelmű emberek unjuk legtöbben a hisztit. Ha 2006 őszére emlékeztek akkor vagyunk bőven, volt olyan nap mikor több mint százezren voltunk kint a Kossuth téren.A mi felhívásunkra is figyelt a kormány és ezért sincsenek korlátozások.
2020. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!