Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2015 ben Orbán tényleg hősnek...

2015 ben Orbán tényleg hősnek tűnt?

Figyelt kérdés
Találtam egy 2015 ös cikket amikor még ezen a fórumon is Orbánt dicsérték a menekültválsággal kapcsolatban, hogy igaza van. Ma ugye túlvagyunk egy 2018 as hazugságkampányon, Németh szizsi migránsozott már kamuból egymilliószor. Akkor milyennek látjátok ma a régi cikket? Nekem elég érdekes volt. [link]

2020. júl. 14. 01:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De ezen az oldalon is dicsérték a kommentek 2015 ben! Erre mit mondtok?
2020. júl. 14. 14:16
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Mit kellene rá mondani? Az ha elismerik azt amit csinált és megdicsérik amiért jól csinálta, az mégis miért gond neked?

a hős egy totál más definíció.

A miniszterelnök azt tette ami a miniszterelnöknek a dolga, védte az országunkat. Jól csinálta és sikeresen. Ettől nem lesz hős, de pont ettől lesz jó miniszterelnök.

Az meg hogy neked ez nem jelent semmit és a szemedben éppen ez teszi rosszá, az a te magánügyed.

2020. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem az én szememben rossz a logika szemében rossz. Hazudozik, lop, csal ez szerinted nem rossz?
2020. júl. 14. 14:54
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
SZERINTED teszi azt. De ettől még nem lesz igaz.
2020. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mészáros Lőrincnek lopott 400 milliárdot. A Soros tervet kitalálta és átvert sok embert. A nemzeti konzultáció is hazugság. Nem csak szerintem hanem tényleg az. Aki nem veszi észre ostoba.
2020. júl. 14. 15:03
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Hiába dobálsz be mindenféle hazugságot, amiket eddig is bekamuztok állandóan, ettől csak az látszik hogy te mennyire vagy elfogult. Miért kell magadat ennyire lejáratnod?
2020. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Te járatod le magadat a Fidesz lopása tény a hazugsága is tény ezt nem csak én állítom a logika állítja mindeki szerint azok csak a Fideszesek szerint nem. Érdekes módon az EU szerint is azok. Rémlik a korrupciós listán előkelő negatív helyezésünk?
2020. júl. 14. 15:09
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Most jót nevettem. Ez a korrupciós listás benyögésed mindent megvilágít - sötétség van tenálad meg pár ellenzéki hírportál és ennyi.

Azért csak megpróbálom.

Nincs olyan hogy korrupciós lista. Korrupció ÉRZETI index van, csupán az adott csapat kiválaszt pár embert, vállalkozót, akinek a véleményére kíváncsiak és megkérdezik őket, hogy SZERINTÜK milyen itt vagy ott a helyzet, ők milyennek ÉRZIK. A korrupció nem érzés kérdése. Éppen azért nem lehet elkapni mert nehezen felderíthető. Attól hogy sok korrupciós ügy kerül napvilágra vagy sokat beszélnek róla, még nem lesz jobb vagy rosszabb a helyzet.

De hidd csak a hülyeségedet, szórakoztat. Következő?

2020. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mitől lett Mészáros Lölönek 400 milliárdos vagyona fogyatékos gázszerelőként aki hogy hogy nem Orbán gyerekkori cimbije? Van erre értelmes magyarázat azon kívül, hogy loptak neki? Miért Polt Péter Fideszes seggnyaló a főügyész? Csak nem azért, hogy ne derüljenek ki a dolgok? Igazad van nem érzés kérdése. Azért Polt Péter a főügyész, hogy ne derüljenek ki a korrupciós botrányok. Szerinted miért lett gazdag M.L és miért P.P a főügyész?
2020. júl. 14. 15:18
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

NEKED természetesen semmi más magyarázat nincsen, mert sem nem tudod a valóságot, sem nem érdekel az.

Nézz utána annak mi a valóság és akkor talán lehet róla veled beszélni. Ehhez csupán annyi kellene hogy megismerd a tényeket, de ezt te eddig sem akartad megtenni. Nem kezdek bele, mert láthatólag téged olyasmi nem érdekel hogy valaki a jogi egyetem elvégzése után dolgozik képzi magát és előre halad a ranglétrán MUNKÁVAL. És ne folytasd. a szóhasználatod tökéletesen megmutatja hogy nem is érdekel az igazság, eldöntötted hogy elhiszed ellenőrzés nélkül amit neked beadtak, mert o1g meg a fidesz az oka mindennek és ennyi. Pontosan ezzel éritek el hogy annyi ember nem szavaz a kedvenceidre és pont ezért nem is tudjátok megérteni miért van most már zsinórban a harmadik Orbán kormány.

2020. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!