Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legszimpatikusabb...

Melyik a legszimpatikusabb párt számodra és melyik programja miatt?

Figyelt kérdés
trollkodó,egymást ócsároló kommenteket kerüljük el.

2020. júl. 14. 11:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

Mi Hazánk.

Szimpatikusak béremelési, környezetvédelmi s családtámogatási programjaik.

2020. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%
A legszimpatikusabb? Fidesz. Legjobb program? Fidesz. Rekordmértékű SZJA csökkentés, rekordmértékű fizetésnövekedés, épülő ország, semmi migráns. Mindenben ők a legjobbak remélem 2022 ben meglesz nekik a 2/3 újra!
2020. júl. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

12:

"A legszimpatikusabb? Fidesz. Legjobb program?"


Mihályom!

Az téged egyáltalán nem zavar, hogy csak egy programjuk van - a saját zsebük tömögetése?

Ezt csak a hülye nem látja!

2020. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok Mihály és okos vagyok a családomban mindenki értelmiségi mesterdiplomás és én is diplomás leszek 3 év múlva. Szeptembertől kezdek. Szóval ha van valaki aki átlátja ezt az én vagyok. A Fidesz a legjobb ami valaha történt velünk!
2020. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem a diplomától leszel okos (amid még nincs is), ezt azért jobb, ha tudod.
2020. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
Nem azért vagyok okos hanem alapjáraton. Az IQ tesztem eredménye is jóval átlag fölötti lett de kevesebb mint amire számítottam. 129 lett de én 142 re tippeltem. Átlag=100.
2020. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne égesd tovább magadat. Az IQ teszteknek sincsen körülbelül semmi értelme és attól sem leszel okos, művelt vagy éppen politikai szakértő.

Nem mondom, hogy hülye vagy, mert nem mondok ilyet annak, aki egyetemre készül éppen, de az biztos, hogy egy kis szerénységet és önkritikát nem ártana szerezned valahonnan.

Az igazán okos emberek nem mondogatják magukra, hogy ők bizony okosak, általában, ha ez igaz, megteszi más helyettük.

Szép napot!

2020. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Még jó hogy kértem hogy ne kössünk bele egymásba. Köszönöm a normális válaszokat.
2020. júl. 14. 14:16
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
Csak szórakoztam, utálom a Fideszt de tényleg egyetemre készülök. Mondjuk minde magyar pártot utálok nincs kedvenc.
2020. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem párt, én Hadházyt tisztelem, becsülöm. Lassan több piszkos ügyet tár fel mint az újságírók. Keményen dolgozik, nagyon jól fogalmaz és neki legalább rendes végzettsége van. Egyszer véletlenül találkoztam a boltban, egy teljesen egyszerű, aranyos embernek tűnt.
2020. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!