Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A te életedre konkrétan...

A te életedre konkrétan milyen hatással volt a koronavírus és az azzal kapcsolatos intézkedések? Milyen hatással lenne rá egy esetleges 2.hullám?

Figyelt kérdés
Nem politikai vitát szeretnék nyitni, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy kire, hogy hatott fizikailag, mentálisan, anyagilag stb. Milyen negatívumokat éltél meg?(Ha van pozitívum, az is jöhet, de gondolom, az ritkább.) Mi (volt) a legnehezebb?

2020. júl. 19. 19:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
29%

Csak néhány ízelítő a mai hírekből:


[link]


[link]


[link]

2020. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%

"Szlovániában most tiltották be a 10 főnél nagyobb rendezvényeket."


Ott betilthatják mert szerencsére ilyen ország nem létezik.

2020. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem sok rossz hatást tapasztaltam.Azóta jobban figyelem a pilitikai,közéleti történéseket és minden nap tanulok történelmet
2020. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
10-es! A kérdésben benne van, hogy a múltra, a jelenre és a jövőre is vonatkozik, de mivel ez nem az ezotéria kategória, gondolom,az első kettőre könnyebb válaszolni.😀
2020. júl. 19. 20:05
 15/38 anonim ***** válasza:
78%
Nekem jó időszak volt az első hullám, egészségügyi szakdolgozóként ingyenes volt az utazás, és végre egyszer valamiért mi is kaptunk bónuszpénzt nem csak mindenki más.
2020. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
88%
Az életem előtte is válságban volt. Most úgy hiszem, darabokra hullott. Köszönöm szépen.
2020. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom 16-os! Én is így érzem. Kitartást neked! Innen már csak feljebb van.(Legalábbis én ezzel vigasztalom magam.)
2020. júl. 19. 20:55
 18/38 anonim ***** válasza:
69%
Anyagilag negatívval, élettanilag meg még egyelőre nem volt. (Azaz nem kaptuk el szerencsére, legalább is így tudjuk.)
2020. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
17%

"Ott betilthatják mert szerencsére ilyen ország nem létezik."


Hú, ettől most jobban érzed magad?xdd Megvolt a mai nagymagyarkodás, asszonyverés megvolt?..


Érdekes, mégis többre vitték nálunk még úgy is, hogy nem léteznek...

2020. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%

19-es, mi lenne, ha visszavennél magadból? És észrevennéd, hogy feleslegesen keltesz pánikot, ráadásul át sem olvasod, amit összehordasz? “Szlovánia” tényleg nincs, csak Szlovénia. Ennyi. A válaszoló szőrszálhasogatását valószínűleg annak köszönheted, teljesen jogosan, hogy feleslegesen keltesz feszültséget, pánikot, “óriááááási bajban leszünk” és társai. Járványügyi szakértő vagy, hogy nyugodtan mondhatsz ilyeneket az illetékesek helyett? Ja nem, csak szokásos fotelból észt osztó.


Kérdező, sajnos én elvesztettem a szeretett munkámat és a bizonytalan helyzet miatt, meg pláne, ha kitör egy második hullám, esélytelen is jó időre, hogy visszajussak. Ráadásul a cég is csődbe ment, mindenképp máshova kerülök majd. A másik állásom megvan még, de csökkentett fizetéssel, ami alapból se volt sok.

Szellemileg nagyon rosszul viseltem a karantént, egy hónapig voltam teljesen bezárva, folyamatosan takarítottam, selejteztem, pakolásztam, utána mentem dolgozni heti 2-3 napot. Ezen az oldalon nagy divat megszólni azt, akinek igénye van emberi társaságra, személyes kontaktra, tudom, tegye is nyugodtan, aki akarja, de nekem akkor is őrjítő volt az elszeparáltság. Nem tudom, hogy viselném újra, talán jobban, mert nem lesz ismeretlen vagy épp pont ezért még rosszabbul. Mindenesetre ha ilyen történik, már kitaláltam, hogy belefogok a rég elfeledett, félbehagyott nyelv tanulásába, mert annyi takarítanivaló a világon nincs, amennyi kitart még egy karantén idejére :D

2020. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!