Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy kirúgták az Index főszerkesztőjét?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 13:10
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
54%

Az index főszerkesztője a nyilvánosság felé azt közvetítette, hogy belső problémáik vannak a tulajdonosokkal és nem érzik szabadnak a döntéseiket. Ebből hatalmas botrány kerekedett, ami negatívan hatott a tulajdonosokra is és a portál forgalmára is, vagyis kárt okozott vele a saját cégének.

Most emiatt elbocsátották.

Ha nem egy médiáról lenne szó, hanem kenyérgyárról vagy bankról, akkor senki nem lepődne meg rajta, az lenne a legalapvetőbb, hogy egy vezető dolgozó nem köpködheti a cég tulajdonosát és nem okozhat kárt a cégének.

Csakis a ballibes média (és egyéb szervezeteik) szereplői érzik úgy, hogy nekik joguk van ezt tenni.

Természetesen az index és szerkesztősége teli szájjal köpködte a Magyar Nemzet meg a Hír tv azon dolgozóit, akik a Simicska féle fordulatnál szembe mentek a tulajdonos akaratával és nehezményezték, hogy pár nap alatt kormányellenessé akarta Simicska tenni a médiáit. Az is érdekesség, hogy ugyanez az Index nem reklamált, amikor Simicska szerzett tulajdoni részt a cégből 2017-ben, holott egyértelmű volt hogy erősen befolyásolja a médiáiban megjelenhető dolgokat, a hír tv, lánchíd rádió meg magyar nemzet tapasztalatai alapján.

2020. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
69%
11-es: gyakorlatilag alig van olyan lap, ami megírja a kormány, Mészáros, Tiborcz piszokságait. Én koromnál fogva emlékszem rá, hogy anno az Index ugyanígy megírta a szocik, de még az szdsz mocsokságait is. Egy jó lap mindig "ellenzéki" abban az értelemben, hogy nyilván azokat kell jobban ellenőrizni, akik döntési helyzetben vannak. Ha megnézed, megírták pl. a kispesti botrányt is meg Márki-Zai hülyeségeit is, pedig ezek elvileg ellenzéki szereplők. Nyilván a kormány szemét nagyon csípi hogy hiába tolnak milliárdokat az Origo-Ripost-Hír TV borzalomba, az Index-444-24-hvg számainak töredékét sem hozzák. Túl azon, hogy a kormánypropaganda unalmas, repetitív és hazug, a NER kontraszelekciója miatt ezeken az oldalakon még a nem politikai cikkek is élvezhetetlenek. Utóbbin talán el kellene gondolkodniuk és nem makákókat alkalmazni újságírók helyett.
2020. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
30%

#12 Mindennek az ég világon semmi köz sem ahhoz hogy kirúgták a főszerkesztőt, sem ahhoz amit a #11-ben leírtam.

Mégis valamiért le kellett írnod, gondolom szükséges volt már valahogy benyomni egy kis origózást meg mészárosozást és másképpen nem ment.

De nem jött össze!

2020. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
63%

12!


Ez ismerős valahonnan... Farkasházy mondta annó, amikor még az első Fidesz kormány idején megkérdezték, miért csak a korányt kritizálják, hogy a politikai humor mindig ellenzéki. Aztán 8 évig ballib kormányzás volt, mégis csak a jobboldallal foglalkoztak.

2020. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
43%
Fidesztálibok beveszik a független sajtó legerősebb bástyáját?
2020. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
66%
14-es, a 12-es vagyok. Van korom, de azért nem vagyok olyan öreg hogy nekem Farkasházy mérce legyen. Meg nem is kellene egy vén komcsit összemosni az Indexszel, tök komolytalan. Leírtam: az Indexnek az a "bűne" hogy mérföldeket ver a kb. mohák és zöld szemes ostorosok által írt Origóra, a szégyenletes Ripostra és a szánalmas HírTV-re. Nem sikerült teljesítménnyel bevenniük, ezért maffiamódszerekkel elmozdítják a főszerkesztőt, hogy instabil legyen a szerkesztőség. Nem véletlen a módszer: a Fidesz vezetőinek jelentős része - Orbán elvtárs, kteles Kövér elvtárs is! - hithű komcsi, párttag volt az előző rendszerben. magukba szívták a módszereket.
2020. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
0%
Mi van #13, ciki az Origó meg a Hír TV? Szerintem is XDXDXD A legnagyobb szívességet teszik az ellenzéknek, így tovább! XD
2020. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 MolotovPunk ***** válasza:
44%
Érezhető volt,hogy ez lesz.Az origo is milyen olvasható és objektív volt évekkel ezelőtt,aztán miután felvásárolták egy lebutított egyoldalú sablonos propaganda hely lett.Köztudottan az Indexnek nagy az olvasottsága,így valószínűleg meg kell (kellett) ezt is szerezniük kormánybarátnak.
2020. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
33%
Origót szerintem senki sem olvas:D a Fideszesek is inkább Indexet olvasnak, mert ott kapnak normális információt. Az Origot mi adófizetők tartjuk fent, ahogy az M1-et is. De minek?
2020. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
28%
Mostantól végre minden magyar hírportálon el lesz látva az olvasó a fehér mágiáról és török sorozatokról szóló cikkekkel.
2020. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!