Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok vagy elleneznétek...

Támogatnátok vagy elleneznétek egy Független Roma Terület létrehozatalát?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, a roma-magyar együttélés folyamatosan súlyosbodó probléma. Tegyük fel, szavazást indítanának a témában:


ÉK-Magyarország az övék lenne. Úgy ahogy van. Földek, ingatlanok, berendezések, kórházak, iskolák, gyárak. Teljes mértékben a romák rendelkeznének felette, azt csinálnának, amit jónak látnak. Minden magyarnak el kellene hagynia, és minden romának itt kellene élnie.

Tényleges valójukban kiteljesedhetnének. Roma jogrendszer, roma orvosok, roma egészségügy, roma bíróság stb.


Azonban többet nem léphetnék át a határt a magyarokhoz és a magyarok sem hozzájuk. Bármelyik oldalon a határsértőt azonnal lelőhetnék.


Hogyan szavaznál?



2020. júl. 28. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

19-es...a frusztrált anonim fórumozók iskolapéldája vagy.


Na mégegyszer, utoljára:

Borsodi lakos vagyok. Borsod alapból egy nagyon szép és előnyös hely, kiváló földrajzi adottságokkal.

Csakhogy a saját szememmel látom, hogy a lakosság összetétele és a megye állapota milyen irányba halad. Merem állítani, hogy 10 év alatt a duplájára nőtt a romák létszáma.

Mostanra no-go zónák alakultak ki Borsod megyében, ahová még a mentősök se mennek szívesen. Egyik tökéletes példa Lyukóbánya. Régen egy igényes nyaralóövezet volt. Mostanra egy lepusztult, ótvar falu, amit a selejt kisajátított és tönkretett.


Attól tartok, ez vár egész Borsod megyére. A létszáma a romáknak folyamatosan emelkedik. Szerinted megmaradnak azokon a helyeken, ahol most vannak?! NAGY L0&@$ZT!!!

Terjeszkedni fognak. Más településeket is megszállnak. Egyre többen lesznek. Minden faluból egy Lyukóbánya lesz. Aztán Miskolcnak is ez lesz a sorsa végül. Erővel elveszik a lakásokat, és tesznek róla, hogy mindenki meneküljön onnan.


Ez a jövő szerintem húsz éven belül bekövetkezik.


Akkor nem jobb lenne, ha még MOST önként lemondanánk Borsodról meg vagy két szomszéd megyéről? Mert szerintem igen.

Ha az állam a rájuk fordított pénzt (segélyek, támogatások stb) félretenné, meg kicsit ésszerűbb módon költekezne, szerintem bőven el tudnák helyezni a távozó lakosokat máshol.


Olyan ez, mint a fertőzött végtag. Pocsék lesz nélküle, de muszáj amputálni, hogy legalább a test többi része megmaradjon.


Én emiatt támogatnám. Magyarok ki, romák be, fal fel. Ha átjönnek puff.

Soha többé belőlük.

2020. júl. 29. 07:06
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz ilyet, mert mint mondták itt előttem is kb ez egész világ köpködne hogy rasszisták vagyunk, lehet még meg is támadnák az országot ami meg végképp nem hiányzik. Máshogy kell ellene tenni inkább. Én special abban látom a megoldást, hogy - ez most csúnya lesz - jobban kell szaporodnunk mint ők. Nézd csak meg hogy hogy terjeszkednek: az emberek elmennek, eladják olcsóért a házukat és azt megveszik a c-k. Na most ezt kétféleképpen lehet megoldani (ami igazából szorosan összefügg): sok gyerek, mert akkor nem fogy a magyar és nem nő a c-k aránya, és a gyerekeidet úgy nevelni, hogy ragaszkodjanak a szülőföldjükhöz (most én inkább a saját gárosodra/faludra gondolok) akkor nem mennek el, nem lesz a sok olcsó ingatlan ahova beköltözhetnek. És most itt mondhatnád, hogy hát de úgyis elmegy a gyerek mert ez meg az. Ezért kell több. A társadalom növekedéséhez minimum 3 gyerek kell, most ez legyen inkább 4 hogy még beleszámoljuk az itthonmaradást is. Erre már tök jó támogatások vannak, ebben jót tett a kormány, csak inkább a c-k használják ki.

A hozzáálláson kell változtatni nem a kitelepítésen gondolkodni.

2020. júl. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

A leprás sebet nem végtaggal együtt kell levágni, hanem meg kell gyógyítani antibiotikummal.

Mert, ha a fertőzés már a véredben van, akkor idővel a másik végtagon is megjelenik a lepra.



"Ha átjönnek puff"?

Ennyi erővel a putriban is lepuffanthatnád.

2020. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te kérdező meg az idióták mintapéldánya vagy. Ez kivitelezhetetlen amit írsz. Jogilag is meg ésszerűség szempontjából is. Biztos nem lesz cigánytábor 20 év múlva nem foglalnak el mindent, maradnak a putrijukban.
2020. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
23%
nem vehetik el erővel a lakásokat.
2020. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

Te gyökér, itt egy elméleti kérdésről van szó, hogy ki melyiket választaná a kettőből.

Kaptam válaszokat, a szavazás alapján elutasítaná a többség, pont.


Ugyanakkor az meglep te nyomorék, hogy itt mennyien táplálnak hiú reményeket, hogy itt bármi javulni fog.


Én is szeretném, ha javulna a helyzet, ha megtripláznák a rendőrök számát, akik tényleg az antiszociális elemek ellen lépnének fel. Ha befejeznék a megélhetési szaporodást, és a politika valós intézkedéseket tenne.


De most komolyan, ti el tudjátok képzelni hogy ez bekövetkezik?! Ébredjetek már fel. Még a szegregációra is nagyobb esély van!


Hapsikám te meg ha frusztrált vagy, ne egy anonim fórumon vezesd le másokat köpködve. Én nem személyeskedtem senkivel, úgyhogy hanyagold ezt a cigánystílust.

2020. júl. 29. 12:43
 27/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok cigány te nyomorékozol itt nekem te vagy olyan mint egy cigány hiszen borsodi vagy nem is csoda a sok cigány között átvetted a szokásokat. Én fiatal egyetemista vagyok, nem hülye. A hülye itt az te vagy. Nem is csoda, hogy egy értelmes ember se ért veled egyet. Te vagy a nyomorék itt drágaságom, amit írsz az is hülyeség. Amúgy meg oda írok ahova akarok ha nem tetszik, ez van. Mondjuk én nem borsodi csóró vagyok mint te, szóval talán én látom rosszul hiszen a közelemben nincsenek cigányok mert én normális helyen születtem. De akkor se hiszek a nagy elcigányosodásban.
2020. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
0%
Látszik rajtad a sok cigány akik között élsz ők se tudnak gondolkozni meg te se. Én mint fiatal egyetemista nem foglalkozom sokat a cigányok között szocializáltakkal mint te talán ezért vagyok neked furcsa. Nem látok hozzád hasonló emberfajtát és nem értem meg.
2020. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam egyetérteni a kérdezővel mert elég csúnyán akadt ki és nem ez a vita célja, de egyre jobban érlelődik bennem hogy mekkora idióta is vagy te utolsó...
2020. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:

OFF:

A stílus a fiatalembernek szólt, aki nem volt képes anélkül hozzászólni a témához, hogy ne tegyen személyeskedő megjegyzéseket. Miután láttam, hogy a normális megfogalmazás nem használ, ezért átvettem sz az ő nyelvezetét, hátha abból jobban ért.


ON:

A szavazás alapján megállapítható, hogy a magyarok többsége elutasítana egy ilyen kezdeményezést.

És az is, hogy még nem adták fel a reményt, hogy a helyzet változni fog.

Én kívánom, hogy nekik legyen igazuk. Viszont ahogy én látom a dolgokat, ez az egész már csak rosszabb lesz.

2020. júl. 29. 13:36
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!