Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok vagy elleneznétek...

Támogatnátok vagy elleneznétek egy Független Roma Terület létrehozatalát?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, a roma-magyar együttélés folyamatosan súlyosbodó probléma. Tegyük fel, szavazást indítanának a témában:


ÉK-Magyarország az övék lenne. Úgy ahogy van. Földek, ingatlanok, berendezések, kórházak, iskolák, gyárak. Teljes mértékben a romák rendelkeznének felette, azt csinálnának, amit jónak látnak. Minden magyarnak el kellene hagynia, és minden romának itt kellene élnie.

Tényleges valójukban kiteljesedhetnének. Roma jogrendszer, roma orvosok, roma egészségügy, roma bíróság stb.


Azonban többet nem léphetnék át a határt a magyarokhoz és a magyarok sem hozzájuk. Bármelyik oldalon a határsértőt azonnal lelőhetnék.


Hogyan szavaznál?



2020. júl. 28. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy kiűzik. Én kisvárosban lakom, és itt pl az 50 évvel ezelőtti elit sor a város majdnem közepén, ráadásul a rendőrség mellett cigánysorrá nőtte ki magát.
2020. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
12%
Azt én is tudom, hogy a cigányokkal baj van de nehezen tudom elhinni, hogy egy nagyvárosból ahol jómódúbbak a magyarok ott kitudják őket lazán űzni. viszont a kisvárosban is 50 év alatt lett baj, viszont rengeteg a kisváros ha tényleg az lenne a céljuk, hogy elfoglalják az országot kéne nekik 2000 év.
2020. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a céljuk, ők csak szaporodnak és mennek oda ahol olcsó az ingatlan. Csak ezzel elűzik onnan a magyarokat, ami miatt olcsó lesz az ingatlan szóval tudnak hova terjeszkedni xd Az ördögi kör
2020. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
33%
Igen de az tűnik nekem túlzásnak, hogy egy drága környéken annyira leveszik az árakat, hogy egy drága ház olcsó legyen és megvegyék.
2020. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek ilyenkor megpróbálnak minél gyorsabban mrgszabadulni az ingatlantól, mert egyre kevesebbet fog érni. Ráadásul vidéken az is nagy probléma hogy ott a fullos ház az öregeknek, de ők a városban élnek ezérz inkább eladják olcsóért hogy ne tudjanak venni valami panellyukat maguknak. Ahhiz meg ugye gyorsan kell a pénz és olcsón minden gyorsabb.
2020. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
De szerintem úgysem tudlak meggyőzni, ezt a saját szemeddel kell látni (ne kelljen inkább).
2020. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted mi a reális? 50 év múlva 4 megye csak cigányokkal lesz tele és ha bemegy egy magyar azt felkötik?
2020. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
51%

A cigányok kevésbé rasszisták, nem tennének semmit ha az "ő területükre" bemegy egy magyar. Megnéznék mert nem sok ember merészkedik oda, de ennyi.


Reálisnak meg én azt tartom ha így haladunk tovább, hogy a cigányság száma megnő, ugye területileg terjeszkednek (ezt nem 100%-os cigányuralomnak kell érteni), a magyarok pedig visszaszorulnak. Ez nyilván baj, mert a legtöbb putrilakó (van azért értelmes is) elég primitív.

2020. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
69%
Sokkal rasszistábbak mint a magyarok.
2020. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%
Ez rgyáltalán nem igaz. A "csak azé' mer cigány vagyok" nem rasszizmus, csak annak a kihasználása.
2020. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!