Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok vagy elleneznétek...

Támogatnátok vagy elleneznétek egy Független Roma Terület létrehozatalát?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk, a roma-magyar együttélés folyamatosan súlyosbodó probléma. Tegyük fel, szavazást indítanának a témában:


ÉK-Magyarország az övék lenne. Úgy ahogy van. Földek, ingatlanok, berendezések, kórházak, iskolák, gyárak. Teljes mértékben a romák rendelkeznének felette, azt csinálnának, amit jónak látnak. Minden magyarnak el kellene hagynia, és minden romának itt kellene élnie.

Tényleges valójukban kiteljesedhetnének. Roma jogrendszer, roma orvosok, roma egészségügy, roma bíróság stb.


Azonban többet nem léphetnék át a határt a magyarokhoz és a magyarok sem hozzájuk. Bármelyik oldalon a határsértőt azonnal lelőhetnék.


Hogyan szavaznál?



2020. júl. 28. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
75%
Ha idióta lennék sosem vettek volna fel oda ahová járok. Ilyen hülye kérdést kitalálni. Ehhez nem kell szavazás kérdező, ahány elmebeteg van maximum annyi támogatná a remek ötletet, a nagy része a lakosoknak nem.
2020. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
29%
Az hogy hova vettek fel nem jelenti azt hogy nem vagy idióta. Nem biztos hogy mindenben, de ebben speciel igen
2020. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
15%
Az, hogy hova vettek fel szerintem pont azt mutatja, hogy abban nem vagyok idióta amiben tilos, hogy az legyek. Na de akkor fejtsd ki, hogy mi az idiótaságom oka, én tényleg nem élek cigányokkal nem vagyok otthon, tudom, hogy baj a magyar cigány viszony de akkor ha idióta vagyok fejtsd ki, hogy miért mert ez így kevés, hogy le idiótázol. Amikor én szidok más egyetemet mindig megmondom, hogy miért nem ér sokat a képzésük, nem csak simán szidom őket.
2020. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Öreg! Válaszoltál a kérdésre, szavaztál, itt vége is a történetnek. Annyi más kérdés van ezen az oldalon, fáradj szépen át egy másikhoz.

Kutyát nem érdekel, hogy milyen szakon vagy milyen egyetemen tanulsz. Ez egy anonim fórum ember, hát ne itt bizonygasd már a zsenialitásodat... arra ott a való élet.


ON:

Utoljára, az álláspontom.

Megértek mindenkit, aki nem akarna újabb megyéket elveszíteni. Én sem.

Csakhogy a probléma folyamatosan súlyosbodik, egyre gyorsuló ütemben. Az egyik válaszoló linkelt egy cikket, amelyben a 2034-es Magyarországról írnak előrejelzést.

Szerintem teljesen helytálló.


Egyszerűen semmi esélyt nem látok rá, hogy itt bármi változás lenne pozitív irányba. Az emberek nagyrésze amúgy is csak Orbán-Gyurcsány kettősben tudnak gondolkodni, holott egyik se foglalkozott a problémával, sőt, még támogatják is a probléma növekedését.


Szerintem esélyes, hogy két évtizeden belül amúgy is az egész ÉK-i országrész teljesen fertőzött lesz, egy nagy No-Go zóna lesz belőle.


Akkor már én inkább lemondanék róla, ha ezzel megállíthatnám a fertőzést.


Köszönöm az intelligens hangvételű válaszokat függetlenül az álláspontjuk irányától.

2020. júl. 30. 06:18
 35/57 anonim ***** válasza:
91%
Nincs kedvem elmenni, nekem tetszik ez a kérdés. De tuti nem lesz az egész ÉK no go zóna ez túlzás.
2020. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
71%
Jó akkor írd le mi a baj a nézetemmel. Szerintem baj a cigányok viselkedése de nem lesz belőle akkora botrány mint mondjátok.
2020. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt eléggé botrányos helyek vannak. Ahogy előttem is írták már most vannak ilyen no go zónák ahova még a rendőr sem megy be, de ha be is menne nincs a kezében elég eszköz ahhoz hogy tegyen is valamit. (Ajánlom figyelmetekbe a kardoscigányos videót)
2020. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
23%
Igen de nem hinném, hogy ezek a zónák annyira elterjednének a gazdagabb régiókban mint a kérdező fejében. Azért mert van no go zóna nem lesz no go ország.
2020. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek úgy működnek, hogy "elfoglalnak" egy falut, aztán ugye "túlszaporodnak" és elindulnak másfele. Látnak egy olcsó ingatlant, megveszik, lelakják, közben folyamatosan csökken a szomszéd házak ára is a hangos és igénytelen szomszédság miatt. Az emberek menekülni akarnak mert nem tudnak velük mit kezdeni (hiába hívják ki a remdőrt, ahogy mondtam nincs a kezében eszköz, ezért kiröhögik) a többi c meg megveszi azokat a házakat és így terjeszkednek. A gazdagabb részekről meg még gyorsabban menekülnek az emberek mert jobban megtehetik.
2020. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
20%
Igen utolsó de szerintem csak a legelmaradottabb környékeket szállják meg könnyen. Nem hinném, hogy egy gazdag környékről lazán kiüldöznék a magyarokat és megszállnák. Egy sima szegény kis faluból kinézem de egy normális helyből nem. Vagy én tévedek? Kétlem, hogy kiűznék ezek a jobb környéki magyarokat.
2020. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!